Jump to content

Skoda Fabia RS 0-180km/h


Recommended Posts

Преминавайки около финала на 400м колата се движеше със скорост от порядъка на 150-155 км/ч ... става дума за ориентировачна скорост... просто ми направи впечатление, след това намалих.

Колкото до 8-те сек, естествено че са с +- нещо... точно време ще има едва когато се засече по GPS или с някаква друга джаджа :D

Ще има още настройки скоро време и ще видим какво ще направи нафтовата печка :D , сега не ме изкефи особенно... карал съм я и пъти по-добре... може и калпава нафта да съм сложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Без да скромничиш времето което си дал е супер,Астри ГСИ 16в,правят по толкова.Дизел Powweer!! :D:D

Редактирано от drift1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 16 волтовите изгниляци правят по толкова, времето е просто страхотно, но точно за това констатихра, понеже това е терминалната скорост +-, та за това ми направи впечатление, и реших да направя съпоставка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... може и калпава нафта да съм сложил.

А на коя бензиностанция зареждаш попринцип ?

А днеска мина в Слатина една черна като твойта, да не си бил ти ? :)

Редактирано от TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Слатина несъм минавал :D Има и други като моята, не съм само аз :)

Сипвам само Alpine Diesel от OMV, едното е на Цариградско при Горубляне, другото е на кръстовището след КАТ при Мусагеница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, почти си заслужи бирката :box: Видя, ли че с убийствена точност ти казах реално какво ще даде, но ооооооще мънинко до голямата почерпка :D:) Като оставим шегата настрани, колата на колегата наистина върви безобразно добре. И гледай за въпросните 0,3 секунди да цедиш повечко на втора и трета :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауе погледнах едни статистики....9.6сек 0-100км/ч, преди чипа - 8.6сек след чипа, което си е бая бързо и с тези нютон метри немога да си представя какво е доускорението, искам ме возиш!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...