Jump to content

Към колегите с Б4 ТДИ 1Z 1993г.


ahmed bozov

Recommended Posts

Колеги, навих се да си сложа, дисплей за външна температура, но не знам дали имам датчик. Някой правил ли тази процедура на такава кола? Колата е без климатроник.

Ще ви бъда благодарен ако ми помогнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята нямяше нито датчик нито дисплея

намери си тези неща и ще ти обясним как да ги свържеш

като търсиш дисплейчето го търси с мъжката и женската букса(жълти), за по-лесен демонтаж и монтаж на таблото после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко гледах между бронята и радиатора, но нищо не видях, не съм си разглобявал таблото да видя дали нямам букса-мъжка.

Колега ако не представлява трудност, можеш ли да снимаш къде си монтирал дисплея,понеже аз си нямам на представа къде да го сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея се монтира най - долу в средата на таблото с уредите . В момента имаш едно капаче там , което се маха и се слага дисплея на неговото място .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за бързите отговори колеги. Намерих снимка къде се монтира дисплея. Много оригинално става. Сега само трябва да разбера по някакъв начин имам ли или неам датчик, с инсталация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не си видял датчика между радиатора и предната броня , най - вероятно нямаш . А за инсталацията свали таблото с уредите и ако зад него нямаш свободна жълта букса значи явно нямаш и инсталация . Купуваш си всичко комплект излиза 50 лв. някъде и си го монтираш , не е сложно :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ще си го купя, ама утре ще проверя, за буксата. А датчика нов струва ли скъпо. за да не го диря по морги. иначе бих дал 50 лева за комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа колко струва нов датчик , но едва ли ще е евтин . Втора употреба е 20 лв. а дисплейчето е 30 лв. общо 50 лв. комплекта :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си монтирах.Втория пост от тая тема ми помогна много .тук

Редактирано от bagera979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на колегата Milanski си свьрзах моите дисплей и датчик, но имам следния проблем

Като дам на контакт или запаля температурата показва реални стойности (сравнявал сьм ги с друга кола която има оригинално монтирана такава екстра),но трьгна ли температурата пада доста и показва около 3/4 градуса по ниско от реалните

Кабела (бало-син) за корекцията на скорост е свьрзан

Датчика е монтиран на точно определеното място за него (има оставено ухо с дупка между бронята и радиатора)

Някой ако има идея защо падат стойностите веднага щом трьгна нека да сподели

Дори и с 20км/ч да се движа пак пада темперетаурата на дисплея

Поздрави и весело посрещане на празниците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да де, но личните си ги виждаш само ти и като цяло процедурата доста се усложнява. Даваш линк към снимка.бг, после име на албума и накрая парола. Идеята ми е да е по-просто.

Намаляване на пакет във вектора, нарязване , сканиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...