Jump to content

откраднато странично огледало на А3 8L


i0rdan

Recommended Posts

Благодаря на всички, които отговориха.

Намерих в София, огледало с подгрев и мъртва зона - само за 20 лв. Прилично се вижда на него и много хубаво грее. Досега никога съм нямал подгрев на оригиналните огледала явно не работеше. Сега без да пускам подгрева на задното стъкло огледалцето си грее само. Ако някой се интересува мога да изпратя снимки и да му обясня откъде съм го купил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Ако някой се интересува мога да изпратя снимки и да му обясня откъде съм го купил.

Е то е добре да го напишеш. Както забеляза проблема е често срещан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да не кажете че правя реклама :hilezh: на бул. Сливница срещу "Кенар" е магазинът. Не точно на кръстовището защото и там има, ами са подредени 3-4, този който е най-навътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Приятели и аз го закъсах за огледало.

Откраднаха ми стъклото на дясно огледало до стадион Славия. Колата е фейслифтово Ауди А4, 2000г., 5-ти месец.

От три седмици обикалям по магазините, и като моето огледало няма! Или е по- широко, или е малко по- малко (стъклото по диагонала долен десен ъгъл-горен ляв е по- малко с около 7 мм, а по другия диагонал е по- широко с около 2 мм.)

Досега съм търсил в Евро 07 на Черни връх, Ем комплект на Любляна и Сливница, Авто плюс в Младост, и почти всички магазини на Симеон. В Интеркар току що звъннах- няма.

Варианти останаха два: ново от Автохит примерно на цена 95,00 (и там го нямаше, и не е сигурно, че ще стане), или от авто морга- цяло огледало. Само стъкла не продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това някакво нестандартно ли е? Аз моето го взех от ауто+ в младост. Мисля, че и ти си с това малкото дясно.

За последно вчера там мерих стъкла за огледала, и не стана нито едно.

Ще взимам цяло огледало, то се е видяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те нямаха налични.... нали такива с щипките за захващането си мерил?

Аз без да меря по модела на колата го поръчах при тях за 20лв и пасна идеално. Не каза с това малкото дясно ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те нямаха налични.... нали такива с щипките за захващането си мерил?

Аз без да меря по модела на колата го поръчах при тях за 20лв и пасна идеално. Не каза с това малкото дясно ли си?

Нямаха налични в събота, поръчах и в понеделник вечерта мерихме - не стана (както и в останалите магазини).

Огледалото е дясно и е малко, но има малка разлика в диагоналите както съм описал по- горе.

"...нали такива с щипките за захващането си мерил?" - Да с щипки е, но предлаганите стъкла освен че са по- големи, или по- малки, не влизат за да щракне. Все едно, че корпуса на огледалото ми е от друг модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Намерих стъкло за огледало за моята кола Ауди А4 2000г., благодарение на колегата от форума Vitcig.

Искрени БЛАГОДАРНОСТИ Иво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

И на мен ми откраднаха стъклото на лявото огледало само :icon_sad: ,искам да попитам дали имат разлика като търся,защото моите бяха и с ел . прибиране на огледалата,модела е ауди а4 б5 96г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има разлика единствено ако имаш подгрев на огледалото, тоест може да разбереш дали имаш ако ти стърчат две кабелчета от огледалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има то това е ясно,дано не са счупили и самото огледало че беше завъртяно назад,сега ще ида да търся по борсите нещо втора ръка или само стъкло по магазините,едно стъкло е 20 лв сигурно толкова ли е скъпо че ги крадат тези неща  :huh: и то за такъв стар модел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

И на мен наскоро ми се случи кражба на огледало - само стъклото, но няма нищо повредено и одрано. Защото някой нямал 20 лв. да си купи едно стъкло. Лошото е че такава кражба няма да ти я признаят застрахователите (а и няма смисъл да инсценираш сблъсък). Вече се замислям дали не е по-добре за човек да си вземе една стара бричка и да му е мирна главата - ако не друго поне частите ще са евтини и няма да му се налага да хвърля пари по откраднати такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тази логика е по-добре изобщо да нямаш кола. По тази логика е по-добре да нямаш нищо.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...