Jump to content

Тече и тва си е


bugssy

Recommended Posts

Съфорумци виждате странния ми проблем на снимките които прилагам ! От къде иде тази вода не мога да разбера ?!? Имам шибидах запуших дупката на шибидаха към тази греда с цел да спре да вали вътре в колата , но няма спирачки тая вода оптрах се да сваля тая кора да видя от къде иде неможях , някои ако може д ами обясни как се сваля тая кора на гредата ще съм му много благодарен ! Някои има ли идея от къде може да пропива тази вода ? Стъклото си е цяло не е пукнато !!!!

СНИМКИ

37b50bf2323bd577.JPG

7cb9ee602e9c183e.JPG

Редактирано от bugssy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро си отпуши дупките на шибедаха,и пропускането на водата може и да е от между рамката и прозореца!

Ако е сменяно челното стъкло може и да не е направено като хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро си отпуши дупките на шибедаха,и пропускането на водата може и да е от между рамката и прозореца!

Ако е сменяно челното стъкло може и да не е направено като хората!

Аз колата я имам почти 5 години до сега не е текло , не съм сменял стакло ! Протече преди месец възможно е както казваш да е между рамата и стаклото но как се сваля тая кора на гредата с какво е хваната с копки ли с видии ли незнам някои ако е свалял да каже да я сваля да видя ?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушен ти е дренажа за оттичане на шибидаха, който върви във колонката. Като отвориш назад шибидаха ще видиш във 4-те ъгъла отвори за въпросните дренажи, ако са запушени водата прелива от ваничката и изтича във купето. Купи си от "Практикер" жило за велосипед (без броня) и със него ги шомпулирай, промивай с вода през цялото време и ако имаш помпа или компресор ги продухай маркучетата. Друг момент е да има спукано маркуче и от него да тече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушен ти е дренажа за оттичане на шибидаха, който върви във колонката. Като отвориш назад шибидаха ще видиш във 4-те ъгъла отвори за въпросните дренажи, ако са запушени водата прелива от ваничката и изтича във купето. Купи си от "Практикер" жило за велосипед (без броня) и със него ги шомпулирай, промивай с вода през цялото време и ако имаш помпа или компресор ги продухай маркучетата. Друг момент е да има спукано маркуче и от него да тече.

Дренажите са отпушени проверявал съм ги и с жило и после наливах вода да видя дали изтича , всичко си е наред ! Е запуших с силикон дупката но пак тече вътре , вероятно не е пукнато маркучлето !

Редактирано от bugssy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук.

Благодаря за отговора ся ако имаше и за отпреде как се сваля кората на гредата щеше да е супер да видя поне наистина ли е пукнат маркуча ! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен се дърпа по посока другата греда. На едни нитове е...тип "къдрави" които влизат в дупки на гредата отзад

Sent from The Dark Side

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като гледам снимките може и стъклото да се е разлепило. При мен течеше точно така. Ето тема на колега със сходен проблем - ТУК

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като гледам снимките може и стъклото да се е разлепило. При мен течеше точно така. Ето тема на колега със сходен проблем - ТУК

Успех!

Благодаря за инфото мисля че това е отговора :bia::respekt: ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Запушен ти е дренажа за оттичане на шибидаха, който върви във колонката. Като отвориш назад шибидаха ще видиш във 4-те ъгъла отвори за въпросните дренажи, ако са запушени водата прелива от ваничката и изтича във купето. Купи си от "Практикер" жило за велосипед (без броня) и със него ги шомпулирай, промивай с вода през цялото време и ако имаш помпа или компресор ги продухай маркучетата. Друг момент е да има спукано маркуче и от него да течe.

moita kola ima samo dve dupki gore na shibedaxa i se oti4a varhu pantite na dyasna i lyava predni vrati.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...