Jump to content

оригинално стерео втора употреба


sonia

Recommended Posts

Здравейте колеги,от скоро съм горд собственик на Audi A3 automat,но го купих без CD,старо но лачено.Разрових се из нета и установих,че ми трябва cd audi concert,естествено втора употреба.Ако някой може да ми помогне с инфо,моля да помага,че без музика не се кара:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соня разгледай тези http://www.cars.bg/p21187 ако имаш предвид с това да ти помагаме :zustimm:

И не само Concert...може и с Chorus :zustimm:

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,много благодаря,обаче търся CD :)

В никакъв случай не е задължително да е оригинално CD на Ауди... :gruebel:

Винаги можеш да си сложиш и други, че даже ще свират и по-добре. Кажи какви пари си решила да заделиш за това и след това мога да ти препоръчам няколко модела, които според мене си заслужават парите. Аз лично съм фен на Pioneer и мисля, че повечето колеги ще ме подкрепят и ще се съгласят с мойте преференций.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре е да си вземеш едно CD с USB, слагаш си на една флашка каквато си искаш музика и се раждаш. Аз така направих. До такава степен съм доволен от USB порта че само веднъж от любопитство пробвах с едно CD дали въобще работи понеже го купих втора употреба. А и по нашите "хубави" пътища преди имах едно друго CD на което се въртяха само дискове и при някоя по сериозна дупка ми спираше. С флашката този проблем естествено отпада.

3695911o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре е да си вземеш едно CD с USB, слагаш си на една флашка каквато си искаш музика и се раждаш. Аз така направих. До такава степен съм доволен от USB порта че само веднъж от любопитство пробвах с едно CD дали въобще работи понеже го купих втора употреба. А и по нашите "хубави" пътища преди имах едно друго CD на което се въртяха само дискове и при някоя по сериозна дупка ми спираше. С флашката този проблем естествено отпада.

3695911o.jpg

Колега, ще ме извиняваш ама не си прав за CD-то, че спира, прекъсва и незнам си какво. Ако си си взел някакъв дървен плеър (да не споменавам марки, да не се обидиш нещо) не означава, че трябва да си взимаме само с USB щото иначе неможе да слушаме музика?! На мойта кола Pioneer-a вече 3-та година ми седи в колата и преди това още 1 година в предишната, и нито един единствен път не ми е прекъснало, а аз ползвам САМО дискове и карам къде ли не!

Иначе се съгласявам, че е доста по-добра идеята със USB-тата, просто, когато го взимах моя все още не бяха много популярни тия неща...сега всеки 2-ри плеър, дори тия за по 50-60 лв имат USB-та...! <_<

В крайна сметка, ДА - по-добре е да е с USB щото улеснява много, и НЕ - не означава, че ако слушаш дискове ще прекъсва заради каквито и да било дупки и пътища. Ти незнам къде караш и с какъв плеър си бил и е прекъсвало! :gruebel::rotcol:

Всичко опира до марката!

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре е да си вземеш едно CD с USB, слагаш си на една флашка каквато си искаш музика и се раждаш. Аз така направих. До такава степен съм доволен от USB порта че само веднъж от любопитство пробвах с едно CD дали въобще работи понеже го купих втора употреба. А и по нашите "хубави" пътища преди имах едно друго CD на което се въртяха само дискове и при някоя по сериозна дупка ми спираше. С флашката този проблем естествено отпада.

3695911o.jpg

Колега откъде и кога го взе това втора употреба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех го от едно магазинче до пазар Чаталджа но беше през 2008г. Ако не ме лъже паметта дадох към 100лв. Втора употреба е. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПреференциЙ викаш :hilezh: Едно, че не знаеш кво значи, ми поне да знаеше как се пише. Абе цялата тема е смех.

Ти уроци по български ли ще ми даваш? :gruebel:

"мн. преференции, ж. Предимство, преимущество, давано на държава или на организация, фирма."

Ето това пише в тълковния речник!

A за "й"-то ако незнаеш как са наредени копчетата - "и" и "й" са едно под друго на фонетичната клавиатура, като И е на мястото на "I"a "Й" е на мястото на "J" и ако се замислиш има вариянт, просто да съм сбъркал буквата. :stupid: А смисъла в който съм я използвал е, че колегите би трябвало се съгласяват със мойте преимущества относно плеърите на Pioneer съответно и тези които ще изброя в следващия си пост!

Вместо да се правиш на хитър и на страшен езиковед по-добре да беше казал нещо полезно по темата, а не да ми обясняваш къде съм сбъркал една буква! Аз не правя забележки на никой затова как пише, а виждам по 1000 грешки на ден и не мисля, че ти си човека който да ми прави забележки на мене! :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преференция — предоставяне от държавата привилегии и приоритети на предприятия и организации с цел създаване на благоприятни условия за осъществяване на тяхната дейност.

найстина не се разбира защо реши точно тази дума да използва колегата и какъв си мисли че е смисъла и.

а относно Сд то аз съм за оригиналното. При мен в Пз видях две такива в една морга. ако желае колежката мога да и помогна да се свърже с хората и да направят сделка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найистина

И аз съм за оригинален плеър.

Много мангалско простеят тези цигании по-горе със стърчащи зелени флашки.

Мое мнение. Не ангажирам никой с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, малко грозно стои тази флащка защото когато я купувах нямаше по малки но сега вече има такива по няколко мм. С тях почти няма да се забелязва че стърчи нещо. То това да са и проблемите. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ALPINE имат извод отзад на плеъра,което е по-естетично.http://www.technopolis.bg/b2c/details/300687/P11080301/Avto-Resiivar-ALPINE-IDA-X311RR -мисля че ако може да си го позволи ще остане доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А смисъла в който съм я използвал е, че колегите би трябвало се съгласяват със мойте преимущества относно плеърите на Pioneer съответно и тези които ще изброя в следващия си пост!...

:hilezh: :hilezh: :hilezh: Спирам, че то като гледам май няма смисъл :hilezh:

Иначе по темата: много ясно, че оригиналното е най-красиво или най-малкото се връзва с интериора перфектно. Всъщност такова е и заглавието на темата ама, а не например: "Препоръчайте ми нещо различно и ако може да е със сложни за вас думи :hilezh: ...", ама няма кой да чете.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те са тарикати и треа да дадат акъл.

повечето колеги ще ме подкрепят и ще се съгласят с мойте преференций.

Батка, що не спреш да се обясняваш и да си признаеш, че не знаеш какво значи преференции? Тва без Й в края.

Няма да ти се смеем много. Случва се, особено на тарикати като теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че сбърках един термин - много съм прост и неграмотен!

Надявам се, че сега всичките разбирачи тука са доволни! :zustimm::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве са може и да почивам малко заради офф-а ама не мога да се сдържа. Хубаво,да човека е объркал термина обаче вие капацитетие като едни истински филолози няма как да подминете това объркване, а започва едно хитреене тука в темата на момчето и едни подигравки и т.н. Гледам да не взимам страна,но ми се струва доста смешно да наскачате 15 човека и да почнете да се подигравате.Не вярвам целта на тоя форум да е в свободното време да си избиваме комплексите и да се подиграваме на другите потребители.

Редактирано от Burner_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...