Jump to content

GPS суфтуер, карти и маршрути


Recommended Posts

Тези дни се сдобих с една машинка на Fujitsu siemens N560 с вграден GPS и VGA дисплей. Много е яка но...

Разрових да намеря свестен софт и карти за БГ. И изпаднах в тих ужас.

След няколко опита и борба като свиня с тиква успях да кача Ozi и някаква карта на София с доста голяма грешка в показанието.

Ако някои има опит в тези пуштини да сподели. Прочетох де що имаше из форума ама ядец така и не намерих къде и как мога да си намеря свестни карти или поне поносими.

Другото е че всяка програма май използва различен формат...абе лудница.

Та предлагам тук които може да помогне с информация за нуждаещите се и за обща култура на другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. картата трябва да е калибрирана добре, за да не дава грешка. специално ОЗИ няма рутиране, ако ти трябва такова, ползвай Телетайп. Иначе погледни тук:

http://www.pocketbulgaria.com/viewforum.php?f=26

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-късно ще ти постна линк от къде да си вземеш нещата. Ако идваш на следващата среща мога да ти донеса и диск с калибрирани карти за оzi. В момента ми е лудница и нямам време но по-късно или утре задължително ще обменим инфо. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kokonai, честито за хубавата играчка. От кога я чакам да дойде в България. Моля те кажи от коя фирма я взе и каква е цената. Доволен ли си от придобивката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва към 380 евро без ддс.

Dako ...щрак на линка ма отваря главната страница. Да няма нужда от регистрация или нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

един малко глупав може би въпрос, но не съм никак наясно:hilezh: ако приемника ми е на garmin, има ли проблем да работя с този ozi explorer?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един малко глупав може би въпрос, но не съм никак наясно:hilezh: ако приемника ми е на garmin, има ли проблем да работя с този ozi explorer?

Да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...