Jump to content

A4 1.8T ЦЕЦО


Recommended Posts

Тоя спреляк ще участвУва ли на Кондофрей през октомври?

Нема да смее да дойде ... нали е Пернишка област и Голфовете имат особени сили ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че Цв-то ше придрисне, аз не знам кво толкоз има кат се пусне е така за кеф. Нали се забавляваме просто, съдби не се решават. :gruebel::lol:

пп Адаш тая снимка кАжи ми, че не е личен архив, щот иначе да пристигам за уикенда да закриеме сезона? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бастун......ше придрисне на баща ти сина :hilezh::hilezh::hilezh:

В Сряда вечер ще удари ме ли по 1234 визкита,че ще пристигам за коша???

Леко с тоз Буш, че последно време мнооо маза ментак се навъди, чак не го пия вече.....освен Блек-а разбира се.... :rolleyes:

Па за адреналинките.....е такива ви пожелавам само :flehan:

Ауууууууууу.........................искам да сучааааааааааааааааа :flehan::flehan::flehan:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми немате късмет, не е личен архив, макар че аз лично не се чивствам зле, тъй като си имам един чифт такива у нас.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Цв. Цв я метни един клип да видим колата :) Върви ли, тапи ли във високите, лагва ли... :D

Одеве кат се видехме ми сподели, че едвам бил качил баира на Вакарел. ПраЙ сметка, че изобщо не е за клип. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 8:30h. сутринта на колелото на изхода за Варна/Сл.бряг ти ли беще, свирнах ти, ама даде леко газ напред :hilezh: . Бях с едно Ауди А4 сиво комби фалшиво S4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вчера,

Аудито ,за което се грижих без жалене на каквито и да било средства,6 години 130к км и много газ ,се пенсионира dry.gif

Никога не съм си представял,че може да ми е толкова тегаво за една кола :(

Като за последно му раздадох много,много зверска газ и Бургас-София ми отне 2часа и 5мин,да се еВа у простата глава :steinigung:

488км ми костваха "само" 95литра 100октана ВПРейсинг :stupid:

Просто колата не може да се кара изобщо като хората на 1,2,3та,че някой път върти гуми на 4та с 200+ :blink: и .......

Вярвам,че след Нова Година,ще съм в "правата вяра" с едно 4х4 и много коне под капака и най-вече правилно сложени на гумите.

Благодаря на всички ,които бяха с мен през тези години :flehan:

Ще се опитам да карам по хронология и дано не забравя някой......големи сте

Жоро - q5bg

Тони Келеша и Миро от TST Racing

Ицо - М

За къде без Митака - jimi и постоянните му дивотии :hilezh:

Явор - shefa

Спас - more

Иво - ivoair

Емо/emsi audi/ и Иво/shwepi/ от Emsi Auto

Киро,Милен и Веско от DRAGPOWER TEAM :respekt:

Благодарение на Вас срещнах нови и добри приятели,научих много неща и имам незабравими спомени :flehan:

Скоро се надявам да имам поводи да Ви запозная с проекта ,който се готви.

735263577485620231350032904vmdHirBUrr3KQvCfAwGV.JPG

Редактирано от Ц Е Ц О
  • Like 8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...