Jump to content

Въпрос за чистачки


matio1

Recommended Posts

Колеги,зет ми има ауди 6 2007 год. 2,7тди.Вчера чистачките спряха до работят.Закачиха го в сервиза на комп.който не откри никъкв проблем с читачките.МОТОРЧЕТО СЕ ЧУВА ЧЕ РАБОТИ А чистачките не се движат - може би механичен проблем.Дайте някъкв акъл ,че в понеделник ще ходя до порше и сигурно ще ми смъкнат кожата.Друг път чужда кола не взимам.Благодаря на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен правилно си се насочил колега, че е някои механичен проблем, щом казваш, че се чува как върти моторчето, а на диагностоката не илиза нищо иначе оглед на механичните връзка/и от моторчето към чистачките ако има такива да не е се откачило или скъсало нещо. Разгледаи менюала за А6 може пък там да откриеш нещо. Аиде успех с ремонта и после пиши каква е била причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Извинявайте за закъснението.Затегнали в сервиза гайките на рамената и чистачките тръгнали-дъщеря ми я е карала там.Взели и 15лв.Егати щуротията.Безавариино на Всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятай 7.50 на гайка. тези хич не си играят. Колко ли ще искат ако трябва да разглобят нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...