Jump to content

Коментари за автоцентър www.avtomatic.com


Sonny Liston

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Някой има ли впечатления от автоцентър www.avtomatic.com? Намира се на Черни връх над новия мол и Билла. Как работят? В час ли са?

Предварително благодаря за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ходил преди 3 години когато купих колата и се оказа в последствие че ми е пукнат блока на скоростната кутия от удар отдолу и леко беше омаслена.Момчетата подсушиха цепнатината,играха си доста и я запълниха с специален силикон с какъвто лепят кутии и издържа на високи температури,от тогава не е мръднала...то нямаше и друг начин как да стане защото не може заварки.След това реших да сменя маслото на скоростната кутия пак при тях но в последстие се отказах,не за друго а защото го смених на друго място.Така че впечетленията ми са добри,не съм видял нищо лошо от тях...Проблем ли имаш някакъв с скоростната кутия,каква ти е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ходил преди 3 години когато купих колата и се оказа в последствие че ми е пукнат блока на скоростната кутия от удар отдолу и леко беше омаслена.Момчетата подсушиха цепнатината,играха си доста и я запълниха с специален силикон с какъвто лепят кутии и издържа на високи температури,от тогава не е мръднала...то нямаше и друг начин как да стане защото не може заварки.След това реших да сменя маслото на скоростната кутия пак при тях но в последстие се отказах,не за друго а защото го смених на друго място.Така че впечетленията ми са добри,не съм видял нищо лошо от тях...Проблем ли имаш някакъв с скоростната кутия,каква ти е?

Kissman,

тук съм описал, какво и е на кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото ми впечатление е, че са Аудимразци. Шефът им преди години твърдеше, че Ауди била марката с най-много заводски дефекти и трябвало да си луд, за да си купиш нещо от марката. Е само заради това не бих им дал пари на тия.

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ходил преди 3 години когато купих колата и се оказа в последствие че ми е пукнат блока на скоростната кутия от удар отдолу и леко беше омаслена.Момчетата подсушиха цепнатината,играха си доста и я запълниха с специален силикон с какъвто лепят кутии и издържа на високи температури,от тогава не е мръднала...то нямаше и друг начин как да стане защото не може заварки.След това реших да сменя маслото на скоростната кутия пак при тях но в последстие се отказах,не за друго а защото го смених на друго място.Така че впечетленията ми са добри,не съм видял нищо лошо от тях...Проблем ли имаш някакъв с скоростната кутия,каква ти е?

По-горе пропуснах линка - http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=49413

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...