Jump to content

Recommended Posts

Точно в Пловдив ми шиха тапицерия по поръчка . Много добре стана - исбрах си материя и разцветка от каталог . Е вярно 100 кинта ми взеха , но нямаше нищо общо с тези торби , където ги продават по магазините .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в Пловдив ми шиха тапицерия по поръчка . Много добре стана - исбрах си материя и разцветка от каталог . Е вярно 100 кинта ми взеха , но нямаше нищо общо с тези торби , където ги продават по магазините .

Къде е това колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирма 'Стил' ако не се лъжа . От Търново съм и я поръчвах при един приятел , който има магазин за автоаксесуари . Ако си заинтересован поемам ангажимента да го питам за повече инфо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирма 'Стил' ако не се лъжа . От Търново съм и я поръчвах при един приятел , който има магазин за автоаксесуари . Ако си заинтересован поемам ангажимента да го питам за повече инфо .

Ок, кажи някво инфо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в Пловдив ми шиха тапицерия по поръчка . Много добре стана - исбрах си материя и разцветка от каталог . Е вярно 100 кинта ми взеха , но нямаше нищо общо с тези торби , където ги продават по магазините .

Шиха ти тапицерията или ти направиха калъфи.

Щото това са доста различни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , шиха ми калъфи . То нали темата е за калъфи . Ако съм объркал някого се извинявам ! Явно не съм се изразил неправилно . :steinigung: В понеделник ще се видим и дам информация . Само да уточня , калъфите не бяха за Ауди , но си легнаха и се опънаха перфектно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старото Ауди му бях сложил от тапицериите на Питон,български и много качествени.Задната му облегалка беше с гърбиците и само те имаха такива.Много са добри,ама не са евтини,тогава към 50 кинта се продаваха,сега ги гледам пак са горе долу толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...