Jump to content

Зареждане на метан вкъщи


Recommended Posts

Колеги

някой от вас виждал ли е такова нещо:http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fwww.cngnow.com%2Fvehicles%2Frefueling%2FPages%2Frefueling-at-home.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо давай линка като линк а не като текст. Второ го дай в оригинал, не ние нужен гугълза да ми го превежда.

И трето даже ми се струва че закъсняха с тия устройства, аз лично за себе си ги предвиждах преди едни 5 години.

Иначе е хубаво нещо, но незнам колко законно ще бъде като въведат акциз за метана за нуждите на автомобилите. Защото битовия природен газ е необлагаем както и този за колите. Но се канят да въведат акциз. А и предполгам цената на това удоволствие е солидна. Не по-малко от 3-5 хил евро в Европа (гледам в САЩ има разни за по 2-5 хил долара).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО целия линк.

Устройство с помпа което тъпче метан в колата.

Производство на BRC.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой...........

А това "More than half of U.S. homes – some 60 million – are already equipped with a natural gas line."

имаш ли го, че търсиш "тъпкачка"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това "More than half of U.S. homes – some 60 million – are already equipped with a natural gas line."

имаш ли го, че търсиш "тъпкачка"?

Аз имам метан вкъщи и ме вълнува, идеята е стара но такива компресори в професионален вариант са много скъпи, явно тук са намерили начин с по-малко средства да направят удобен домашен компресор, който макар и бавничко успява да вдигне 207 бара налягане в бутилката, за съжаление в БГ разрешителните за тази благина ще са проблем, другия начин е да си го монтирам без да се узаконява, много го интересува някой какво имам в гаража, колко ли струва тази играчка, ще попитам дилърите които са посочили. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз имам метан вкъщи и ме вълнува, идеята е стара но такива компресори в професионален вариант са много скъпи, явно тук са намерили начин с по-малко средства да направят удобен домашен компресор, който макар и бавничко успява да вдигне 207 бара налягане в бутилката, за съжаление в БГ разрешителните за тази благина ще са проблем, другия начин е да си го монтирам без да се узаконява, много го интересува някой какво имам в гаража, колко ли струва тази играчка, ще попитам дилърите които са посочили. :zustimm:

В този сайт ЦЪК. предлагат за 1000$ компресор

Редактирано от grizzly
линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този сайт ЦЪК. предлагат за 1000$ компресор

Много е хубав, само че приключих завинаги с покупките от китайски сайтове, преди няколко месеца платих по банка на един такъв хубав китайски сайт 360 лева за няколко чифта маратонки, и нито маратонки получих нито пари, преди това пак на китайски сайт платих към 500 лева за три телефона, пристигнаха два и те неставаха за нищо.....ходи се оплачи на арменския поп, затова повече не пазарувам от некоректни търговци. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...