Jump to content

Ауди А4 (В5) Фейслифт


MAPTO7007

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам дали е възможно да се прекара инсталация за не-оригинална музика в А4 (В5) Фейслифт,през следното място.

Захранващия кабел (10 квадрата) да тръгне от акумулатора и мине през тампона на коша дето минават и други кабели,включително и тези от алармата които махнах и мине отляво под кората на прага и стигне до отзад в багажника.

Интересното в питането ми е дали има място въпросния кабел и този за сигнала (чинч) кабел може да мине и да стои без да надига или пречи под лайстната отвътре на праговете и излезне чак отзад в багажника?

Питането ми е към хората дето са сваляли въпросната лайстна или други дето са разглобявали коли за части.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори.

Ами да знаете тази лайстна как се откача или разхлабва?

Защото ми се вижда като залепена към пода и мокета :D да не изкъртя нещо дето не искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на прага точно дето минава ... отвътре ... дето е от материал направен като този на таблото ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега те разбрах напълно.от там няма да стане. Значи плюса ми минава точно от дупката на купето където минават и другите кабели след това минава под пласмасата до съединитела ( където ти почива кракът ) след това махаш пласмасовия капак който е до ръчката за предния капак държи се на 2 болтчета от там вадиш вече пласмасовия праг ( който излиза нагоре ,държи се на щипки) надигаш малко мокета и кабелите ти минават от там. Ако искаш мога и снимка да направя от къде точно си минават кабелите.

Редактирано от StefaK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ако не е проблем да направиш ... горе-долу те разбрах ... мисълта ми е като надигна мокета как да разбера откъде минава точно и къде ще излезе отзад.

Все пак мойта кола е седан ... гледам че ти си с авант ... сигурно има разлика.

Да не се прищипе някъде или пък да надига я лайстната на прага я нещо друго.

п.п Имам за идея и чинчовия кабел да минава от същата страна дето ще минава и захранващия кабел.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прага е лепен много здраво, оттам(под него) не минават кабели.СтефаК е обяснил точно откъде минава снопа.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико неможе да ме разбереш изглежда за къде говоря но ... тези дни ще направя снимка и ще постна да покажа за какво говоря нагледно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам за качеството на снимките но днес установих че батерията на цифровия е сдала багажа <_<

Сваляш степенката и пласмасата от ляво

027365926.jpg

от там надигаш мокета,кабела минава покрай степенката и към прага

027365938.jpg

Всъщност се вижда че върви цял сноп с кабели към багажника

027365928.jpg

задната врата и минават под задната седалка понеже усилвателя ми е от дясно в багажника

027365946.jpg

и една снимка на пластмасовия праг и щипките(излиза нагоре)

027365940.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега ...

Точно за същата лайстна говорех и виждам че е на щипки и се чудех нагоре или напред се издърпва и точно това ми е целта оттам да изкарам и мойте кабели.

Усилвателя и всичко мисля да са ми отляво.

Мерси много ... ако срещна затруднение пак ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

НЕ срещнах затруднения.

И 10-инчовия ПайнЪр засвири у колатЪ ... ама дрънчи нещо в задната броня и номера се гъне,а съм я намалил та знае ли се.

Мерси още веднъж на всички и най-вече на колегата със снимковия материал ... има една бира от мен някога като се срещнем и запознаем по събори или сбирки :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то тЪЙ без да почерпиш бива ли? ...Без да се обадиш, без да се поФалиш... На ТУЙ новото поколение му липсват добрите обноски... ;)

ДА ТИ Е ЧЕСТИТО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, (+) и чинчовете не трябва да се движат заедно, тоест, ако не искаш да изпуши нещо, или най-малкото да получаваш максимално качествен звук, прекарай чинча по другия праг ;) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за мнението ама свърши тая ...

Няма кой да разглабя отново и да прекарва пак кабели.

Разчитам на добрата изолация на кабелите и на това че няма да греят много и да стане беля за каквато споменаваш.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беля, да изпуши + кабела няма да стане, почти невъзможно стига кабелите да са над 4 квадрата.

По принцип да, хубаво е + и чинчовете да вървят отделно.Възможно е да се получат смущения( да грачи говорителя или да вие при ускорение на колата ) но не слагаме чак талкова мощна система за да има притеснения. :zustimm:

П.с. Аз съм с 400W rms Говорител и усилвател, кабелите са ми от китайските комплекти (8квадрата) и изобщо не се нагрява +.

Джъткай си спокойно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с този комплект кабели от тук на Ground Zero ---> Моят сайт

п.п Чинчовете са с доста добра изолация,както и всички останали в комплекта.

Не мисля че ще има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 3 months later...

има-има

има един дето е точно за допълнителни кабели

стърчат едни пъпки...режеш подходящата и прекарваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...