Jump to content

SAMSUNG Galaxy Series


Recommended Posts

Нищо ве чич, я кажи как да рутна СГС-то и да махна Root Explorer или Titanium Backup в Superuser, както и как да сложа CyanogenMod РОМна АНдройд 4.0.4.

Ха Ха Ха

мноу смешно

Неам идея ....аз обичам стоковите неща

жена ми е стокова , колата ми е стокова.....и телефоните ми са стокови

Единственото нещо което е пипнато е моята гордост(мъжественост) , но тва е друга тема

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешите, S3 се взема обикновенно от хора, които знаят какво правят и искат много.

Я се разберете сега с Маранелото, какви хора си купуват СГС3. :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я се разберете сега с Маранелото, какви хора си купуват СГС3. :hilezh:

Ето ве ...то момчето си го е написало...ма нема кой да чете.....щот сте ослепели от напрягането за малките буквички на още по-малкия дисплей на ипхонето

S3 се взема обикновенно от хора, които знаят какво правят и искат много.

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да root-на телефон (HTC One S) за да му разкарам тъпите програми, които дойдоха фабрично с него или има и друг вариант? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да root-на телефон (HTC One S) за да му разкарам тъпите програми, които дойдоха фабрично с него или има и друг вариант? <_<

Ако не позволяват деинсталиране или замразяване от "Диспечер на приложения" - да, трябва да е с root. Провери в диспечера, в списъка за всички, дали позволяват "замразяване". Иначе се прави с Titanium backup, но за руутнати устройства. Срещал съм и написани скриптове за тази цел, но никога не съм ги ползвал. За повече инфо в xda по модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За root + TB ми е ясно, ползвам го от много време насам, но на друг телефон. Чудех се дали мога да мина и по друг начин, но явно не.

Иначе ако не спя тук, то пия кафе в XDA B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСО питай за решението на някакъв проблем тук и в другата тема за да видиш къде ще получиш бърз и адекватен отговор.

Тук неаме проблеми ве чичак надъхан ...само у ваща тема са проблемите

Send from my гурбия EVO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук неаме проблеми ве чичак надъхан ...само у ваща тема са проблемите

Send from my гурбия EVO

Казваш с която версия на ОС го купиш с нея го погребваш. :hilezh: Да ти търся ли оная графика показваща колко % от самсунг и епъл феновете ползват последните версии на ОС? При мегагигахакерАИтигурутата ползващи корейския дивайс не беше повече от 10%.

ПП: Я отговори на питането на Визи два поста по нагоре, ве девелъпъре.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За root + TB ми е ясно, ползвам го от много време насам, но на друг телефон. Чудех се дали мога да мина и по друг начин, но явно не.

Иначе ако не спя тук, то пия кафе в XDA B)

Пробва ли, дали има стоково замразяване? Нямам впечатления от този модел и не мога да ти кажа. При SGS3 го има в управление на приложенията. Ако има инсталиран ъпдейт отгоре, трябва да го премахнеш и тогава ще ти го покаже. Не важи за нещата свързани със Sense.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш с която версия на ОС го купиш с нея го погребваш. :hilezh:

Може да се каже...защото ги сменям толкова скоро ,че още не е излезнАла новата версия на ОС :hilezh:

И се махай от нашата тема ....

Към Админите: ...Искам да стана модератор в тая тема .....за да полагам зомбитата :hilezh:

Редактирано от Kadiev
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

галакси с3 купен юни месец, като не е хвърлян или изпускан. Има и цепнатина на лайстната която не се вижда. Всички знаеме за митичните качества на пластмасовите изделия от рециклирани кофички от кисело мляко на корейците ама поне някакъв по нормален лак да бяха сложили.

img0396uh.jpg

img0393zi.jpg

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе ти тия сминки се едно с айфоня си ги праил. нищо не се вижда :hilezh:

Редактирано от gerardiro
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички знаеме за митичните качества на пластмасовите изделия от рециклирани кофички от кисело мляко

Не бате ...само вие (айфонджиЙте) ги знаете ....ние не

Ползвах галакси 2 почти година и сега 3-ката.....ма явно моите са се паднали от кофичките на корейското мляко "на баба" ...демек по-качествено и неам драми за сега

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гаранционно цепнатините не ги ли покриват?

За това би трябвало, за лака не. Но скоро ще ви кажа кое покриват.

Не бате ...само вие (айфинджиЙте) ги знаете ....ние не

Ползвах галакси 2 почти година и сега 3-ката.....ма явно моите са се паднали от кофичките на корейското мляко "на баба" ...демек по-качествено и неам драми за сега

Пак нещо си се объркал, аз нямам айфон. Само споделям от възмутен приятел, все пак 600 ойро даде за телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съмнявам се да се е преебало покритието от всекидневна нормална работа.... все пак моя не слиза от ръката, а му няма нищо :dance: ... още :hilezh: а Е изпускан

викаш не си го снимал ти, а ?

да не са свалени от някой фен сайт на епъл

Да, тъмно е ьь.

Ама не е 5-ца. :((((

не е и с 3ка снимано

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съмнявам се да се е преебало покритието от всекидневна нормална работа.... все пак моя не слиза от ръката, а му няма нищо :dance: ... още :hilezh: а Е изпускан

викаш не си го снимал ти, а ?

да не са свалени от някой фен сайт на епъл

не е и с 3ка снимано

Вижте нетя, там има доста такива снимки. Уж по белите страни се признавала гаранцията за лайстната. За лака нямам идея. Те капаците май не бяха скъпи.

Иначе ако на вас не ви е цепната споко, скоро и това ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговори ли нещо смислено или пак си лалаш.

Опитах се в некъф нормален разговор да те привлека.... ма къде ти... мисията невъзможна

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега аз съм виновен, че телефон за 600-700 ойро се бели като няква пластмаска за 10 леа. Верно, че и мене ще ме е яд ако съм дал толко пари и ми се напука и обели телефона ама имайте малко достойнство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...