Jump to content

SAMSUNG Galaxy Series


Recommended Posts

Не видях да имаме подобна тема.

Като човек използващ Galaxy S Plus, реших да я направя, за да можем да постваме мнения от нови приложения, ъпдейти, флашове и всичките му щуротии, на цветущия Android.

Не мога да кажа, че съм много на вътре в нещата, но прохождам, постепенно.

Успях да инсталирам iGO 8.4.2.139242, от което съм адски доволен. Адски много приложения са налични, които са много по-лесно манипулативни от към отключване, сравнено с iOS, например.

Версията на Android, с която стандартно си върви телефона е 2.3.5, от няколко седмици е налична 4.0.3, която бегло успях да видя на един Galaxy S2, но не успях да натрупам някакви впечатления.

За S Plus, все още не е налична, всъщност не знам дали ще бъде, някой знае ли въобще ?

Общо взето съм много доволен от покупката. На мнение съм, че Android базираните телефони, са по-добрия вариант, за потребители на които им е интересно да ровичкат по форуми и да намират всякакви щуротии за телефона си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефон e galaxy s plus 9001

Аз доста време се чудех дали да слагам 2.3.6 докато не намерих това http://www.broodplank.net/flashsamsungi9001.php, всичко е обяснено с картинки.

Аз свалих от http://www.sammobile.com/firmware/- след регистрация, най-новият за rom за Швейцария и за 10 мин. се ъпдейтна.

Доколкото четох официален ICS 4 за този телефон няма и трябва да се рутне телефона за да се сложи къстъм версия.

Има форум от който се свалят повечето от програмите който са платени от маркета ip-mart, от там сложих и по-нова версия на IGO 8.4.3.

Редактирано от владислав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелката ми е с Galaxy S2, та миналата седмица се появи актуализация за 4.0.3, актуализирах го, естествено не и хареса как изглежда, та се наложи да даунгрейдвам до 2.3.4. И общо взето се запознах с процедурата.

Сега се навивам за Cyanogenmod RC9, който си е с ICS. Ще видя, кога ще имам малко повечко свободно време и дали ще се навия напълно, за да го инсталирам.

А иначе имаше ли разлика след ъпдейта от 2.3.5 до 2.3.6 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.3.6. за мен е по-добре, но аз съм S plus.

Отключването повече ми харесва (сякаш е и по-бързо), батерията малко повече издържа има и промени в тел. указател, за тези неща се сещам.

Редактирано от владислав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид обща тема за дискусии. Едната от посочените от теб теми е за сръвнение между два телефона, другата е за S3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелката ми е с Galaxy S2, та миналата седмица се появи актуализация за 4.0.3, актуализирах го, естествено не и хареса как изглежда, та се наложи да даунгрейдвам до 2.3.4. И общо взето се запознах с процедурата.

Сега се навивам за Cyanogenmod RC9, който си е с ICS. Ще видя, кога ще имам малко повечко свободно време и дали ще се навия напълно, за да го инсталирам.

А иначе имаше ли разлика след ъпдейта от 2.3.5 до 2.3.6 ?

Колега би ли обяснил как се върна към 2.3.4, че и на мен не ми харесва 4.0.3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също може да пробваш и CoPilot.

Колега би ли обяснил как се върна към 2.3.4, че и на мен не ми харесва 4.0.3.

Добре де, ще ми обясни ли някой как може да искате да се върнете години назад и да ползвате стара ОС, при положение, че от ICS нама нищо по-добро?!? Това е все едно да искам Win XP a не Win 7/8...Пълен мазохизъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае дали има навигация за камион за Galaxy tab II ?

Че един приятел се наредил с тва :hilezh:

Гледам че има Sygic GPS http://forum.bgandroid.com/showthread.php?515-Sygic-GPS-Navigation-Aura

и поддържа Galaxy Tab 2 10.1 http://www.sygic.com/en/android:compatible-devices

Въпроса е понеже не съм ползвал такава навигация, има ли опция за камион ?

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега би ли обяснил как се върна към 2.3.4, че и на мен не ми харесва 4.0.3.

На приятелката ми не ми хареса как изглежда. Женска работа, сеш се ?

Ако зависеше от мен, директно минавам на 4 и заспивам.

По-късно тази вечер ще ъпдейтна от 2.3.5 до 2.3.6, ще пиша как ми се вижда.

А за GPS, на мен IGO ми върши прекрасна работа. Няколко пъти вече ми се налага да го използвам, подбира ми добри маршрути, не е по някои тихи улички, по които има милион дупки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също може да пробваш и CoPilot.

Добре де, ще ми обясни ли някой как може да искате да се върнете години назад и да ползвате стара ОС, при положение, че от ICS нама нищо по-добро?!? Това е все едно да искам Win XP a не Win 7/8...Пълен мазохизъм.

Със сандвича се завърна досадното греене под камерата, което беше изчезнало с 2.3.5 и 2.3.6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз имам няколко проблема, от както преминах към 2.3.6.

1. Не мога да използвам Kies. Когато го включа ми изписва да се свържа с Wi-Fi мрежа, а реално съм свързан с такава.

2. Подреждам си иконите както аз си искам и след време се разместват сами. Като разместването е при самите Приложения, на Home Screen-а няма проблем.

Започвам да се замислям дали да не сложа отново 2.3.5. gruebel.gif

Като цяло 2.3.6 ми харесва повече, но тия проблеми ми късат нервите.

Редактирано от Nikkie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Trent, прави са хората. На твърде много модели ICS прави бели и не работи коректно. Ся за тва как изглеждал е глупост, тъй като в 90% е до лаунчер... Но и при мен на С2 първата седмица ми лазеше леко по нервите, недостатъчно да се разправям да връщам предната версия де... но при други, особено Note проблемите са къде по-драматични zustimm.gif При мен проблемите се оправиха автоматично с времето, ся е ок с изключение на батерията, която държи поне с 30-40% по-малко но не ме бърка особено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с изключение на батерията, която държи поне с 30-40% по-малко но не ме бърка особено...

И аз имам некви такива наблюдения

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах възможност да поразгледам С3-ката.

Резолюцията му е главозамайваща, имам чувство, че и с лупа няма да видя пикселите. Като спецификации, не успях да забележа много, просто защото не успях да го натоваря до такава степен.

Хубав е и а адски бърз, но големината на дисплея, като че ли ми идва малко в повече. На С2-ката от време на време ми се иска да си удължа пръстите, а на С3-ката става още по-трудно рабата с една ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s3 е неудобен за работа с една ръка. струва ми се че от време на време не иска да отвори текстовия редактор като кликна на текстбокс... но върви страхотно гладко и бързо.

обаче ми трябва читава навигация, че продължавам да използвам гармина на слижебната н95ца

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих. Инсталирах от тук http://www.ipmart-bg.com/forum.php#showthread.php?46376-Navigon-3.6.0-up-to-v4.1.2-Cracked/&page=5&forcenoajax=1

Версия 4.1.2. Дръпна си картите и изглежда добре, макар и малко претруфено. Ще пробвам и айго да инстаона, въпросът е че нещо съм болен и не ми се излиза да експериментирам...

Кажете някое друго интересно приложение

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...