Jump to content

Какво Боссе в Б4


Recommended Posts

Колеги какви колони и суббуфер Босе мога да сложа на моята б4 седанец???Сега имам само 2 предни колонки и е тегаво,не съм фен да слагам Сони-та,JVC и прочие...Искам някакво босе да сложа,искам мнения и ако някой продава колонки и суб може да предлага цени,оферти и тн.

Редактирано от stoci 4.2 quattro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако отидеш в кар-аудио център и ти направят читава консултация ще останеш доволен от звук. Защо непремено БОСЕ търсиш :nixweiss: Ако не е било оригинално вградено в колата, надали от после ще е същото. За Б4 те май не предлагат озвучаване, но не съм сигурен. При 100 или А6 на Ц4 се предлага обаче, виждал съм и то с чейнджър и т.н. Действително свиреше качествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако исках такива да съм сложил 100 пъти!!!Искам Босе или си оставам със стоковиците :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако исках такива да съм сложил 100 пъти!!!Искам Босе или си оставам със стоковиците :hilezh:

Не пипай нищо тогава по-добре :) В тая коал се иска сериозна работа отпред за да стане нещо читаво. Оригиналните босета са абсолютно нищо особено от тия години, това че пише босе...по-скоро заради това не бих се занимавал с тях дори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...