Jump to content

Тропане в предницата


nikozia

Recommended Posts

Кажи цената, за която го купи и номера на частта, ако обичаш. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената му беше 105лв., ако не се лъжа +/- няколко лева, с отстъпката ми излезе 75.

Номера пък защо? 21030 01 ако е това че има още 3 номера :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам си със спортно окачване някакво. С проста смяна на пружини няма да стане защото спортния амортисьор няма достатъчно ход да се разпъне. Трябва и амортисьори да сменяш. И аз съм на същия хал с лова и риболова. Купих пружини, но не можах да ги набутам. А дори и да влезнат няма да се вдигне кой знае колко и амортисьорите ще си отидат за норматив. Виждал съм зверски натопорчени а4 така, че може да се вдигне доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора ми каза, че амортисиорите не са спортни :rolleyes:. Иначе ако трябва да сменям и тях става дебела работата... По добре да си ходя пеш за риба :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако не са спортни слагай едни високи пружини и си ти :) Може и тампони да сложиш допълнително да се вдигне още и става направи жип ама не седи красиво да знаеш. Не му отива много на аудито да е натопорчено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да го правя вседеход, искам да повдигна с 2,3см, колкото да не ме притеснява картера, за черни пътища съм я отписал с това окачване, но все пак да не се притеснявам като преминавам неравности и самоделни легнали полицаи.

Може ли съвет за размер и марка? И оригинални пружини ли да търся..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звеми един сантиметър измери в покой просвета отдолу сравни с друга след това натовари колата с 4 човека мини полицай ако удари смени пружините с такива обикновени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди а4 има няколко вида окачване. Според кодовете са:

1BE - заводско спортно окачване

1BA - стандартно окачване

1BB - окачване за лоши пътища

1BD - окачване със специален спорен дизайн(предполагам, че е само за РС4)

1BC - окачване за автомобили със специално предназначение

За максимално повдигане без доработки тип флекс/телоподаващо търси пружини от 1BB. До колкото съм чел по нета те са с една витка повече от стандартните. В самия пакет на окачването влизат и по-твърди амортисьори за да не се клати колата като джипка по завоите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не пише, дори и кодовете. Обозначени са с едни цветни точки, но какво означават идея си нямам. Имай в предвид, че тия кодове не означават едни и същи пружини при различните модификации а4. Пружините са различни за седан и авант, предно и куатро и според мотора въпрки, че по код на окачването са едни и същи. Ако ще купуваш втора употреба задължително трябва да са от същата кола като твоята. Ако са нови търговеца ще ти ги даде според ВИН-а на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената му беше 105лв., ако не се лъжа +/- няколко лева, с отстъпката ми излезе 75.

Номера пък защо? 21030 01 ако е това че има още 3 номера :blink:

Мисля че цената е повече от добра.Все пак мисля че фабричното окачване на А4 е лемфьордер.Стига да е истински разбира се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че цената е повече от добра.Все пак мисля че фабричното окачване на А4 е лемфьордер.Стига да е истински разбира се :)

TRW са мисля оригинално вградените ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...