Jump to content

Масло хидравлика


mirogabi

Recommended Posts

Точно 1л. колега и гледай да е минерално.

Благодаря ви много.Взел съм 1 литър ама кто гледам казанчето и ме съмняваше дали ще стигне. имам чуството че само казанчето ще събере около 1 литър Затова реших да ви питам

Точно 1л. колега и гледай да е минерално.

Междо другото минералното зелено ли е на цвят Взел съм ушким оригинлно пише нешто G 004..... на капачката ми пише нешто G 002.... ама ми казаха че това е новия номер Не мого да прочета дали е минерално няма български на опаковката. А аз друг незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си прибрах рейката от ремонт и бях решил да минавам на розовото хидравлично масло ATF. Човека, който ремонтира рейката ми каза, че е по-добре да си остана с зеленото защото в C4-ките системата работи на по-високо налягане.

Иначе преди това всички ме съветваха понеже цялата система е източена да го сменя с ATF защото било по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги, понеже не съм от София, на кой адрес може да се купи оригиналното масло? Някъде казваха че при Шкода било най-ефтино. Благодаря предварително.

Редактирано от ставров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в Шкода е най-евтино маслото, както и всички останали консумативи, освен ако не ползваш отстъпки в Aуди или VW. Можеш да си вземеш и от Ауто плюс, но там макс отстъпка за оригинални части и консумативи е 10%. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си прибрах рейката от ремонт и бях решил да минавам на розовото хидравлично масло ATF. Човека, който ремонтира рейката ми каза, че е по-добре да си остана с зеленото защото в C4-ките системата работи на по-високо налягане.

Иначе преди това всички ме съветваха понеже цялата система е източена да го сменя с ATF защото било по-добро.

Колега, къде си прави рейката, че и на мен ми предстои и колко ти струваше това удоволствие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонта на рейката само беше 160лв, някакъв пич от Орландовци я прави и е без забележка. Ще дам координати на човека направил рейката по-късно, че майстора ми я носи и не знам къде точно е.

Качване/сваляне ги плащах заедно с други неща и не помня кое колко беше.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...