Jump to content

Бихте ли заменили А4 В6 за В7


Recommended Posts

Карам такава кия от време на време и за градска кола я бива. Има учудващо много екстри, но в никакъв случай не е от класа на ауди А4, има по лоша шумоизолация, дрънкащо окачване, пластамсов интериор. Вътрешното пространстово е ОК, но за две деца ще е малка, извънградско ще е много по уморяваща от А4-та. Въпрос на приоритети е дали ще избереш КИЯ Рио пред ауди А4 (Б7).И двете коли имат плюсове и минуси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Просто това беше само като идея.Ясно е че AUDI е по добро от KIA място за сравнение няма идеята ми беше дали си струва покупката на нова бюджетна кола на лизинг или с времето ако имаш възможност да посъбереш някой лев и да си купиш AUDI което да си заслужава.За сега ще се спра на втория вариант след време ще видя какво ще се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто това беше само като идея.Ясно е че AUDI е по добро от KIA място за сравнение няма идеята ми беше дали си струва покупката на нова бюджетна кола на лизинг или с времето ако имаш възможност да посъбереш някой лев и да си купиш AUDI което да си заслужава.За сега ще се спра на втория вариант след време ще видя какво ще се случи.

:stupid: Колега, струва си! Особено ако за теб колата е нещо, което ще те вози от точка А до точка Б и е без значение дали ще нещо красиво, авангардно или най-малко съвременно... Ти уби рибата!!! По-добре е даже "GreatWall" - 10+ годищен модел, произведен през 2012... с пет години гаранция! :zustimm:

Аз лично не разбрах, какво е твоето Ауди, че считаш, че има Ауди, което не си струва????

П.П. Изпокара хората тук, за да ги размажеш с този въпрос накрая!!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид следното;Хубаво за мен е по мощен двигател,защото не намирам голяма разлика м/у 131кс и 140кс.Лошите отзиви за първоначалните двигатели 2,0 TDI,което според мен си е за претиснение.Това видимо си личи на пазара за употребявани коли,имам предвид като цена.Някоя друга глезотийка освен стандартното оборудване и евентуално Sline пакет.Мисля че се постарах да внеса яснота под хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид следното;Хубаво за мен е по мощен двигател,защото не намирам голяма разлика м/у 131кс и 140кс.Лошите отзиви за първоначалните двигатели 2,0 TDI,което според мен си е за претиснение.Това видимо си личи на пазара за употребявани коли,имам предвид като цена.Някоя друга глезотийка освен стандартното оборудване и евентуално Sline пакет.Мисля че се постарах да внеса яснота под хубаво.

Този пост определено не внася яснота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...