Jump to content

Трябва ми схема на STOP "KJ" AEB377


DJ Marcell

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай колега - http://www.aeb.it/products/sundry-items/stop-k-j/?searchterm=stop k-j

Щракай най-долу на "warranty".

Извинявам се колега, схемата на свързване е на "technikal instruction".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега видях я свалих я но лошото е че схемата е на италиянски.Ако може да се намери някоя на английски най-добре,a някой ако разбира италиански да преведе,че май гооглето ми изкарва грешен превод.

http://imageshack.us/photo/my-images/210/kjstop.png/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеее-уеее, тя много сложна тая схема бе колега. Цели 5 жици на кръст.

Ако не те беше домързяло щеше да видиш на 10та страница в ПДФа че го има на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да бе как съм пропуснал хем 3-4 пъти го гледах пдф-а :gruebel::wall: те са 5 ама до сега като не съм свързвал такова нещо искам да се запозная с всичко добре преди поставянето му. Мерси. :)

Редактирано от DJ Marcell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да помогнете с Електрическия Регулатор на Налягането,някакви мерни единици да го премеря с мултицед и как се регулира. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги да помогнете с Електрическия Регулатор на Налягането,някакви мерни единици да го премеря с мултицед и как се регулира. :)

Доколкото знам този ел.мех регулатор не се налага да се регулира ако помпата ти е наред(поддържа налягане),мех.регулатор е наред(поддържа сист.налягане в норми),разпределителя и ел.мех.рег. са един за друг и са за тази кола.Мисля че този ел.мех.рег. поддържа разлика в налягането м/у двете камери в разпределителя ок.0,4bar и ако всичко си е наред той няма нужда да се пипа(е освен ако не искаш да я направиш да върви малко повече).Иначе намотката в него или е здрава или прекъсната(мисля че беше около 18ома),друго електр. не виждам какво да му се повреди(освен ако не се управлява от блока за управление).Другото което мисля че би създало проблем е да е запушен(цедката).Ако не се лъжа на база управлението му от блока за упр. при загрял двиг. се регулираше сместа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колеги това устройство KJ STOP за какво служи малко ми е тъп въпроса но незнам?

:lol:

Редактирано от igrizanaprednali
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...