Jump to content

Проблем с Мултитроник


Recommended Posts

Здравейте, появи ми се проблем с мултитроника, дисплея с показанията на скоростите ( P,R,N,D,S) започна да мига в червено, ходих ш един сервиз и ми казаха че платката на скоростнта кутия най-вероятно трябва да се запои на ново защото имало прекъснати писти. Някой знае ли колко струва тази операция и къде мога да ми го оправят? Цената ме интересува заятото съм чувал какви ли не космически суми..... за ремонт на автоматици?

забравих да пиша че модела е Ауди А4 Б6 2.5 ТДИ 2003 година

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си за нов компютър на който цената му е 2000 ,3000 .Мисля че поправянето на стария ти ако е възможно ще струва около 500 лева със сваляне и казване на колата .Ако не може да се оправи твоя може да минеш и на варианта 2-ра употреба от морга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако си близо до мартен близо до русе човека се казва любо има автосервиз и се занимава със автоматични ск кутии и си разбира доста от работата няма не доволни клиенти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако си блзо до София мисля, че верният човек се казва Мишо.

ето виж тук

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,

след доста обаждания по какви ли не сервизи, в края на краищата утре ще карам колата в сервиза на Бистришко шосе да свалят и презапоят пистите на платката за управление....

дано резултата да е добър, ако някой се интересува като си взема колата след 3 дни мога да споделя мнение тук...

благодаря на човека който ми е дал координати на сервиз близо до Русе но аз съм от София и в случая ми е далече...

Редактирано от Tokata12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

след доста обаждания по какви ли не сервизи, в края на краищата утре ще карам колата в сервиза на Бистришко шосе да свалят и презапоят пистите на платката за управление....

дано резултата да е добър, ако някой се интересува като си взема колата след 3 дни мога да споделя мнение тук...

благодаря на човека който ми е дал координати на сервиз близо до Русе но аз съм от София и в случая ми е далече...

Здрасти колега,

Разбра ли име на човека при който ще караш колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми е любопитно как са се справили пичовете, при които ще ходиш. Дано да има и други разбиращи освен Мишо, че него го тегли нещо към чужбинско и тука оставаме без качествен съпорт по тез въпроси. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

след доста обаждания по какви ли не сервизи, в края на краищата утре ще карам колата в сервиза на Бистришко шосе да свалят и презапоят пистите на платката за управление....

дано резултата да е добър, ако някой се интересува като си взема колата след 3 дни мога да споделя мнение тук...

благодаря на човека който ми е дал координати на сервиз близо до Русе но аз съм от София и в случая ми е далече...

моля затова е форума за да си помагаме а не да си вредим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Имах същият проблем, колата вървеше на 4-та "предавка", доколкото може да се говори да предавки в тази кутия. Даваше следната грешка "Solenoid Circuit error".

Оправиха ми я при Жоро "от Суходол" - 0888/607862.

Реално той ги дава на друг човек, който оправя проблема като презапоява тези пътечки.

Това е много често срещан проблем, случва се и на другата кутия при 1.8T, и явно рано или късно се случва на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...