Jump to content

Сайт за пътната помощ


Guest KOBRETI

Recommended Posts

Ами, за всеки случай пускам нова тема, за да я видят повече хора...

Значи адресът е http://audiclubbg.cobrabg.com/assistance/

Оттам можете да се включите към списъка за пътна помощ към форума. Пак оттам можете да влезете да разгледате списъка. Потребителското име и паролата за преглед на списъка са изпратени на сегашните включени в него и ще бъдат изпратени на всеки, който изпрати даните си за включване в списъка.

Пък админите ако решат, може да отбодат предишната тема, защото вече е остаряла, и да забодат тази най-отгоре...

И когато поискат, ще им дам цялата система, за да я прехвърлят на сайта на клуба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Бе Кобра нещо не става.дава ми същата грешка като на shwepi  :?:  

Да не би да трябва да се пише на латиница :D

И на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Последните 3-4 заявки за списъка съм ги задържал, тъй като подготвям нов вариант на сайта - по-автоматизиран. И малко по-интелигентно направен :)

Изпратените заявки няма да се изгубят, но няма да бъдат добавени веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

вижте новия дизайн на сайта:

http://www.cobrabg.com/audiclubbg/assist/

до 2-3 дена ще вържа скриптовете и ще го пусна...

Дйате ми хубаво лого - желателно е векторен формат. логото от форума не ми върши работа, защото е с твърдо зададен фон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

ВАЖНО!

WAP версията на страницата за пътна помощ е готова! МОЛЯ тези от вас, които имат желанието все още да се включат в списъка да пратят email на wizi@chakalov.net с nick name, телефонен номер, град.

Поради съображения за сигурност WAP адреса ще е защитен също с парола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 7 months later...
Идеята е похвална ,но след 4-5 опита все не мога да се регистрирам и не получавам нищо на е-майла  :hilezh:

аз незнам как въобще си успял да се регистрираш,на мен ми показва някви китайски знаци дето нищо не можеш да разбереш.

П.С доколкото знам мисля че това не е актуално,ако се бъркам нека някой ме поправи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си пратих данните на е -майла ,но нямам представа дали са получени.Ако трябва пак ще ги пратя ,но да кажат къде ,или това ще бъде като стане новото лице на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...