Jump to content

Газ в Гърция


Recommended Posts

Колеги очертава ми се пътуване след 2 дни в Гърция до Игуменица. Питането ми е за газстанций по пътя и най-вече това дали се изиква допълнителна приставка за самото зареждане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

link

Цъкаш на download и избираш на какво нави да го сложиш, така ще имаш всички газ станции в Гърция.

Зареждачките са им същите като тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама не навсякъде има....да знаеш че в южна гърция...няма кой знае колко...а и на тях бензина и нафтата въпреки кризата не им надхвърля 1.90 евро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе цената на газта е 0.73 евроцента. И наистина е нарядко, в много случаи само извън града. в Солун съм виждал само на едно място а на магистралите няма даже бензиностанции. Трябва да слезеш от аутобана за да заредиш. Такива неща като ОМВ и лукоил няма :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, ще се оглеждам. Кажете ми само някакъв газ сервиз в София за предпочита частта около лозенец, младост, дианабад, изток и т.н. да отида само за един бърз преглед, и ако знаете момчетата да кажете дали имат софт за Заволи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да имаш предвид , че неделя почти няма бензиностанция дето да работи. Поне аз като се прибирах миналото лято минах през поне 7 бензиностанции и всички бяха пуснали кепенците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас ... Аз като изляза от кулата тръгвам по Е79. Първо там има ли някви газостанций ?

След това съм по Е90 и там също дали знаете да има газостанций? Хаха, с този моя бензинояд ще е тегаво :) Хубавото е, че няма да се пътува в неделя и поне ще ги хвана да работят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно има лукоил точно на границата,но там лъжат гадовете. Така че зареди в Сандански и там само допълни. След това има във Солун(Thessaloniki). Намира се точно когато започнеш спускането към града(не можеш да го сбъркаш,понеже първо е голямо изкачване)Държиш дясната лента и ще видиш в ниското в дясно една червена доста голяма бензиностанция. Гледай само да не изтървеш отбивката за локалното.

Нататък вече нямам спомен къде точно има.

p.s. Имай предвид че тази е една от луксозните бензиностанции,със хубава тоалетна... :hilezh: :hilezh: другите са :Е няма такава скръб

Редактирано от Мирослав филчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След Солун, на 30-40-50 километра има от двете страни на пътя Шел, на който има колонка за газ. По-натам, в Лариса има поне 2 газстанции, в самия град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...