Jump to content

Мнения за BLAUPUNKT BASSPACK 2011 TUBE


SaBI_A4

Recommended Posts

Здравейте колеги

От доста време исках да си сложа нещо да ми "думка" в колата, и като си цъкам в нета попаднах на това BLAUPUNKT BASSPACK 2011 TUBE -> http://technomarket.bg/products/09113281/blaupunkt-basspack-2011-tube цената ми се струва доста приемлива, но дали ще има ефект в А4-ката ми? Като цяло какво мислите за този комплект става ли или не става? Моля по-компетентните когели или който е ползвал такава да споделят опита си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая туба е отвратителна. Имах същата и в А4 Б5 седан все едно я нямаше... Ако искаш музичка на тънкана мога да ти предложа усилвател и туба, които ми останаха от старата кола... Драсни на лс за подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думкане е много общо понятие.

Като гледам май колата е Седан ... а тя е малко по особена за озвучение тип бас от другите.

Ето споделям какво са ми казвали капацитети (не твърдя че съм прав това ми е казано когато реших аз да слагам бас в колата) по въпроса.

- За да имаш хубав бас ... да те радва и да думка приятно в Ауди-то то най-добре е направата на бас който се състои от една хубаво изработена кутия (вид по избор)

Има даже една програмка в нета ... която и задаваш параметри на говорителя и в какво помощение ще свири и тя изчислява колко литра да бъде кутията и т.н

- Говорител по възможност по-хубава марка или според джоба в краен случай.

Аз съм заложил на Пайнер но чувам добри отзиви като цена и качество за ГраундЗеро.

- Усилвател същото като при говорителя но тук интересното е че малко усилватели предлагат преференцията филтъра за ниски честоти да започва от 30 херца нагоре ... повечето са предимно от 50 херца нагоре а за тези под 30 херца пък да не говорим цените са страх ... един такъв добър усилвател като цена и възможност за прилична музика отново е на ГраундЗеро (в момента съм с такъв)

- СД-то и то е от значение ... по-възможност по-висок клас с добър еквалайзер и опция за настройка на СубВуфера и филтър за ниските честоти под 50 херца.

- Кабели мисля че един комплект с хубави чинчове и 10 квадрата захранване с бушон ще свършат работа.

И най-вече всичко е според бюджета който си готов да отделиш за музиката.

п.п Някой път ако се засечем на някоя сбирка и още не си избрал и не съм продал мойта може ти пусна да чуеш и да прецениш дали удоволетворява изискванията ти.

п.п (1) Този Блаупункт според мен ще шляпа като по гол-гъз но за тези пари и на промо цена за целия комплект мисля че е добре.

Успех в реализирането на проекта.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Б4 авант как го виждате тоа промо пуш dry.gif.Отзад така и така нема никой,нищо не свири.Евентуално е възмоно да просвирят задните колони във вратите(отигинални).

Тоя усилвател колко канален е gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега уточни точно какъв бас искаш да слушаш в колата си?

Това свири ужасно в Голф IV-ка където е само с една кора отзад а си представям в А4 Седан ква трагедия ще е :steinigung:

Ако си решил да си дадеш парите така ... (на вятъра) ... взимай тия Блаупунктове и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера рискувах и взех гореспоменатия комплект BLAUPUNKT GTT-1200 SC и BLAUPUNKT GTA-270 SF

Днес ги вързах и резулатът беше доста задоволителен, поне от моя страна, не е най-хубавата система, но за тези пари качеството и звука който изкарват ме задоволяват достатъчно !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си ги ползваш колега.

Най-важното е на теб да ти харесва и да те кефи :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...