Jump to content

Задна врата,дръжка Audi b4 Avant


nick7

Recommended Posts

Здравейте,счупи ми се дръжката на задната врата на колата и след обикаляне и разни сервизи и магазини не намерих,та реших да опитам,търся такава дръжка,разбира се с механизма и термометар за външна темература.

И още един въпрос нормално ли е вентилатора на двигателя да се включва на 70,вместо както до сега 90 градуса или таблото прави некакви неточни отчитания.

Благодаря преварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжка по моргите, не си писал от къде си. Колегата more работи с куриер за страната например. Перките ти се включват след 90 градуса, но вероятно сивия датчик на тройника ти е за смяна. Пробвай с него, едва тогава пипаш таблото, но едва ли ще се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето автонорги съм обиколил или обадил в южна българия,но все едно миказват,че такава дръжка е рядкост.От Хаково съм,намерих една от S4,която е съшата само,че тя беше продадена предварително.Така,че някои ако има за продаване,било с куриер чакам предложения.

Преди време същия номер ми направи с температурата и свалих километража,стегнах болчетата по него и се оправи,та и сега това се чудя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лек оффтопик: колеги, в механизма на дръжката на 5-тата врата на Б4 авант има едно дебело желязо, което при мен често пада и вратата не се отваря. Как го решавате този проблем. Май имаше тема по въпроса, по няколко пъти я търсих и не я намерих . Бихте ли ми помогнали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дебелото желязо пада щот се е счупил единият чоп от към дебелия край (от двете страни е различно дебело в края). аз на моето му излях ново легло ,от едно лепило приличащо на пластелин ,което се мачка и става много яко.цената му беше към 12-13лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Дръжка по моргите, не си писал от къде си. Колегата more работи с куриер за страната например. Перките ти се включват след 90 градуса, но вероятно сивия датчик на тройника ти е за смяна. Пробвай с него, едва тогава пипаш таблото, но едва ли ще се наложи.

Здравей, Колега! И аз търся дръжка за задна врата на ауди Б4 комби. От Пазарджик съм, не намерих никъде такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, има си раздел КУПУВА разни части. Също така има и раздел КОЛИ НА ЧАСТИ. Какво очаквате да стане тук по-различно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...