Jump to content

Audi A8 L W12


Cocteau

Recommended Posts

Най-добрата лимузина!!!Сега един приятел от Юнитрейд ми каза,че е вкарана такава А8L W12 SPECIAL EDITION,която била една от десетте такива в света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тая кола ако можех да си я купа като нова и да си я поддържам както си трябва до живот не бих я сменил за друга! това е некъв връх в автомобилостроенето за мен.

гледах по дискавъри един дядо в САЩ на 80+ години с некъм Муснанг като тоя от да изчезнеш за 60 секунди. Пича си го купил като нов още в младежките си години и още си го кара, щот си го обича. а мустанга все едно не е пипан с пръст- лъскав, всимко работи, наточен....

за W12 съм се возил на БМВ с такъв мотор и трябва да ти кажа че просто ускурението на колата е невероятно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нашия паркинг редовно спира едно черно A8L W12... с един познат се каним скоро да го отркаднем това чудо, пък после и да ни убият, ще умрем щастливи :hilezh: Това последното за кражбата беше майтап де:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата лимузина!!!Сега един приятел от Юнитрейд ми каза,че е вкарана такава А8L W12 SPECIAL EDITION,която била една от десетте такива в света

преди 2 години карах една такава много екстри много нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато се качих първият път в този автомобил следващите няколко дни нямах друга тема :hilezh: С нищо не може да се сравнява :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден имах щастието да покарам една W12-ka.Още съм в потрес от начина по който се удещат 450 конски сили които се спират с 380мм керамични дискове.Не ме питайте как в момента изобщо понасям моята си кола.Все едно съм се качил в каручката на село!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата лимузина!!!Сега един приятел от Юнитрейд ми каза,че е вкарана такава А8L W12 SPECIAL EDITION,която била една от десетте такива в света

Как след като са само 10 всички от тази тема са ги карали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как след като са само 10 всички от тази тема са ги карали

SPECIAL EDITION е нещото, на което трябваше да обърнеш внимание :hilezh:

Абе аз освен Демир,друг не съм видял да казва че е карал.

Разгледай темата и ще видиш :hilezh:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добрата лимузина е доста абстрактно изказване колега, истина е че караме аудита и сме фенове на марката, но не забравяй че в Германия има още няколко концерна и особено един тризъб такъв :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добрата лимузина е доста абстрактно изказване колега, истина е че караме аудита и сме фенове на марката, но не забравяй че в Германия има още няколко концерна и особено един тризъб такъв :hilezh:

Колега купи си тризъб аз лично такава кошница нема да си взема,всичките ми приятели с така наречените тризъбци и то нови само ревът и то на два гласа!!! :respekt::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...