Jump to content

Евро сонда за газова уредба


Recommended Posts

Колеги, постоянно слушам, че имало въведено изискване на газовите уредби да се слага евро сонда. Ако такава не е монтирана в АГУ, то КАТ можели да спират автомобилите от движение. Запознати ли сте с това изискване?

Моето Ауди 80 1.8S от 2005-та си го карам на газ. Септември ми предстои минаване на техн. преглед на колата + преглед на АГУ. И ако наистина е задължително горенаписаното, то ще трябва да се минава и през сервиз за монтаж, тъй като при мен я няма въпросната евро сонда.

Моля, дайте идеи и споделете своя опит!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, постоянно слушам, че имало въведено изискване на газовите уредби да се слага евро сонда. Ако такава не е монтирана в АГУ, то КАТ можели да спират автомобилите от движение. Запознати ли сте с това изискване?

Моето Ауди 80 1.8S от 2005-та си го карам на газ. Септември ми предстои минаване на техн. преглед на колата + преглед на АГУ. И ако наистина е задължително горенаписаното, то ще трябва да се минава и през сервиз за монтаж, тъй като при мен я няма въпросната евро сонда.

Моля, дайте идеи и споделете своя опит!

Благодаря!

По закон,а и за твоята лична безопастност,трябва да си с евросонда.Ако трябва да споделям опит...никой не ги гледа тези неща.На техническите прегледи,обикновенно нищо не гледат.КАТ пък,ако си имаш заверен техн. преглед,не е тяхна работа да ти гледат бутилката дали е с евро или обикновенна сонда.Сам си прецени как да постъпиш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон,а и за твоята лична безопастност,трябва да си с евросонда.Ако трябва да споделям опит...никой не ги гледа тези неща.На техническите прегледи,обикновенно нищо не гледат.КАТ пък,ако си имаш заверен техн. преглед,не е тяхна работа да ти гледат бутилката дали е с евро или обикновенна сонда.Сам си прецени как да постъпиш :zustimm:

Аз съм навит да монтирам тази джаджа, но пък изниква следващия момент - читав сервиз и майстор в столицата. Горе-долу какви са цените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит да монтирам тази джаджа, но пък изниква следващия момент - читав сервиз и майстор в столицата. Горе-долу какви са цените?

Италианските са около 100лв.За монтаж не знам колко ще ти поискат.Има и турски за половината пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

При мен гледаха къде е пълначката и дали имам стикер на задното стъкло като минавах ГТП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...