Jump to content

Коя от обявите е истина


Recommended Posts

Здравейте колеги, извинявам се ако темата не е за тук но не се сдържах да го споделя с вас ...

1 Ауди в 3 обяви с навъртяни километри от 26000 до 900000 ???? Хахахаха успех на продавача...

My link 1 My link 2 My link 3

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Третата разбира се.

А по какво се разбира ? . :D

Май ни една от обявите не е вярна .. Първите 2 са прекалено малко километри за кола 97-ми набор, в третата пък са прекалено много за този мотор .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по какво се разбира ? . :D

Май ни една от обявите не е вярна .. Първите 2 са прекалено малко километри за кола 97-ми набор, в третата пък са прекалено много за този мотор .. :)

Хич не са много ... вервай ми :zustimm:

Виждал съм го същия и на повече :rolleyes:. Ако се обслужва редовно и не се издевателства над колата , тоя мотор е достатъчно издържлив.

Макар, че 60К км. средно на година са си доста каране - не е непостижимо.

От друга страна, от личен опит съм забелязал, че много хора, които пускат обяви в интернет, "нацъкват" отметки киде- що се сетят и пишат "ей тъй, да не е празно" или защото сайта го иска, без информацията да отговаря на действителността.

Мисля, че най-сигурния начин да се разбере състоянието на автомобила (при тия години и за този модел, според мен, пробега не е най-важното) е оглед "на живо".

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...