Jump to content

Кондофрей Драг Челиндж 06-07.10 2012


Recommended Posts

Аз в неделя тръгвам рано сутринта за клалификациите, някой друг ако тръгва по това време може да си спретнеме срещичка. :zustimm:

Дайте да направиме в клас Б един Ауди клас :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартовете за клафикациите почват около 10.00. Аз ще тръгна от София около 09.00ч. Ако има желаещи ще се разбереме за мястото. :zustimm:

Редактирано от shefa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя дали да се пускам и двата дни. За неделя- през драгичево пътят е трагедия, та по-добре през магистралата. Лошото е, че там няма къде да се съберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ако се минава през Суходол, а не през Люлин, като се влезне от Околовръстното, след 50 метра има паркинг, който може да събере 8-10 коли, отделно и пътя е достатъчно широк, ама толкова народ ме съмнява да се съберем :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Събота кой ще ходи и по кое време?

Аз мисля да ходя по-раничко, да няма навалица.

Аз мисля да ходя събота също, стига да не мине котка път де. :hilezh:

Къв час примерно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jimi

Трябва да направя един реглаж на предницата и да видя кога ще е. Сменях некви тъпотии по предницата и сега волана ми е накриво. Ако не успея днес ще трябва да е в Събота сутринта и затова не знам от сега.

Но няма да е късно, че пък после съм на сватба :hilezh:

Ебаси човек му се дава газ и хиляда неща се опитват го саботират. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Пешко с А3-ката и мисля да ходя в събота за квалификацийте от 10 като ще се прибера до София привечер и в неделя сутринта може да пътуваме заедно натам.

Shefa и на мен ми е удобно по люлинската магистрала за неделя, така че, ако не се видим в петък на ОМВ-то, чукни една слушалка да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да направим един списък на хората, които ще ходят в събота и неделя съответно. Аз ще ходя в неделя и ще тръгвам от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отсега час не знам, но да кажем, че ще тръгна преди обяд. Ако някой има същите планове, може да драсне ЛС с телефона си и аз ще му дам моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да тръгна към 12:00, за да дойда навреме за клас FWD.

Неделя

07.10.2012

09:00 Отворено за участници и публика

10:00 Квалификация 3

12:00 Клас A

13:00 Клас FWD

14:00 Клас RWD

15:00 Клас Дизел

16:00 Клас B

17:00 Клас Street

18:00 Клас C

19:00 Закриване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще ходя двата дни.

Казвайте час и мястото на срещата

А сватбата? :hilezh:

Съединителя е готов, ако нещо не роди днес или утре, в събота съм на линия. :lol:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже на пистата няма да мога, ти готов ли си да те препарирам на маса? :hilezh:

зависи кога е масата,преди или след драга

Аз кат се напия 3 дена ме държи :hilezh:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте бандата от София,да си спретнеме една среща на ОМВ Люлин след тунела,пиеме по едно бързо кафе и направо по магистралата ? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Пешко с А3-ката и мисля да ходя в събота за квалификацийте от 10 като ще се прибера до София привечер и в неделя сутринта може да пътуваме заедно натам.

Shefa и на мен ми е удобно по люлинската магистрала за неделя, така че, ако не се видим в петък на ОМВ-то, чукни една слушалка да се разберем.

Аз в неделя мисля да тръгна към 9ч. Може да се чакаме в началото на магистралата някъде и всички , който тръгват по това време да се събереме и газ към Кондю. :zustimm:

п.п. Пешко, в петък няма да мога да дойда на Омв-то, че пиянската вечер от събота я преместих за петък, за да мога да дойда на Кондю. Ще ти звънна в събота да се разбереме :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...