Jump to content

Модул за Автопилот


Kappa

Recommended Posts

Здравейте колата ми е Ауди а4 1.9 тди 131 коня 2003-та година обаче модулът ми не поддържа автопилот , някой знае ли къде се продават такива модули и каква г/д им е цената :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модулът,който търсиш се казва "тампомат" и има много обяви във форума като цените им започват от 30лв и има дори монтаж по домовете!

п.с-Напиши темпомат в полето търсене и ще ти излязат обяви.Аз пуснах линк с резултати от търсачката,ама не излиза .

Редактирано от Васил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модулът,който търсиш се казва "тампомат" и има много обяви във форума като цените им започват от 30лв и има дори монтаж по домовете!

п.с-Напиши темпомат в полето търсене и ще ти излязат обяви.Аз пуснах линк с резултати от търсачката,ама не излиза .

Ами разгледах ги тези обяви и или всичко е продадено или изобщо няма , така че ако някой има в наличност или знае от къде мога да намеря нека пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

колегата toshkov81 слага темпомати, аз също имам от него и съм доволна. Потърси го в потребителите и се свържи с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам го обаче моя модул не поддържа темпомат и няма как той да ми го активира аз искам да си купя друг модул който поддържа темпомат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата колата е В6 и наистина е нужен модула на кормилната конзола.

За незнаещите http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65608

Брат ти сигурно си чел темата, там всичко е обяснено както трябва.

Аз преди месец някъде си направих на моята кола, и моя модул не поддържаше автопилот.

Намерих си такъв от една морга във Варна.

Тук във форума са обрани, отваряй cars.bg пише А4 2001 - 2004 година на части и почвай да звъниш по моргите.

Аз моя така го намерих и цената му беше 100 лева.

Лостче си намерих от форума от един колега 80 лева и след като си ги сложих майстора ми взе 20 лева да ми ги адаптира.

Цялата работа ми излезе 200 лева, но това е много удобна екстра, която аз използвам често.

Ако имаш още въпроси насреща съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата колата е В6 и наистина е нужен модула на кормилната конзола.

За незнаещите http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65608

Брат ти сигурно си чел темата, там всичко е обяснено както трябва.

Аз преди месец някъде си направих на моята кола, и моя модул не поддържаше автопилот.

Намерих си такъв от една морга във Варна.

Тук във форума са обрани, отваряй cars.bg пише А4 2001 - 2004 година на части и почвай да звъниш по моргите.

Аз моя така го намерих и цената му беше 100 лева.

Лостче си намерих от форума от един колега 80 лева и след като си ги сложих майстора ми взе 20 лева да ми ги адаптира.

Цялата работа ми излезе 200 лева, но това е много удобна екстра, която аз използвам често.

Ако имаш още въпроси насреща съм.

Благодаря за инфото колефа ;), а Пасси ти не се обаждай неподготвен!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темпомата си го има и трябва само да си купиш ръчката с кабелите и да се активира

Пълни глупости. Това е така само ако колата е с мулти волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма познат ,който има морга и може да намери такъв модул,че се обадих на няколко морги и ми казват некви цифри 500 лева само за модула :2gunsfiring_v1: :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма познат ,който има морга и може да намери такъв модул,че се обадих на няколко морги и ми казват некви цифри 500 лева само за модула :2gunsfiring_v1: :2gunsfiring_v1:

Ако не си му звънял вече, пробвай при Спас - more

Има много коли и е много точен.

Успех :zustimm:

Редактирано от gec1bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега консултирай се с колегата toshkov81, че за мойта каза, че и с модул няма да стане ( не че не се опита да я направи ама ...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега консултирай се с колегата toshkov81, че за мойта каза, че и с модул няма да стане ( не че не се опита да я направи ама ...)

Сетихте ли се да погледнете машинките за съеденителя и спирачката дали работят. При мен също първоначално не тръгна, но се оказа че машинката показва че съеденителя ми е натиснат. След смяна всичко стана ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетихте ли се да погледнете машинките за съеденителя и спирачката дали работят. При мен също първоначално не тръгна, но се оказа че машинката показва че съеденителя ми е натиснат. След смяна всичко стана ОК.

:-) Разбира се ,че е погледнато всичко и всичко даваше признаци че ще стане НО след монтирането на всичко се оказа че при задаване на скорост ,компа на колата влиза в аварииен режим( така го обясни колегата)Доста си игра искаше да ми активира и бордкомпа(среден,моментен и т.н.) но и там ударихме на какмък.Колата е А4 Б6 бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...