Jump to content

ГИ Ланди LSI-10 Eco


Recommended Posts

Айде стига писа глупости във всяка тема. Издържат си рейките рейл и апачи и хоризон и са достатъчно бързи. И на фона "марковите" рейки са на символични цени и за покупка и за поправка.

Спри с глупостите.

Ти на какъв се изживяваш????Колкото системи са минали през ръцете толкова косми нямаш по тялото???Разбра ли момченцее???Не ме се опитвай да ме пунтираш щот си далеч в класацията отворко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти на какъв се изживяваш????Колкото системи са минали през ръцете толкова косми нямаш по тялото???Разбра ли момченцее???Не ме се опитвай да ме пунтираш щот си далеч в класацията отворко!!!

Не се заричай за космите, да не останеш разочарован. А такъв тон можеш да държиш на мангалите пред блока където си монтираш отпадъчните газови. С тебе не може да се води нормален разговор. Само си дуднеш как другите не стават и само ланди ставало.

Пак повтарям имам над 30 000 км с апачи дето е на цената да сменяне на уплътненията на марковите рейки и ядове нямах. От 10 000 км съм с хоризон.

Преди това над 100 000 км имам с маркови рейки.

Така, че аре не ми обяснявай колко са зле рейл щото не са и са на символични цени ремонтити им.

И въобще може да се ориваш от форума, той не е място за евтина реклама а за взаимопомощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под достойнството ми е да споря с разни безработни форумни драскачи за получат коричка хляб от някой благодетел.Не ми давай примери с една две системи сложени на коли купени от майка ти баща ти.Знаеш ли кой е Луиджи Стевани?Питай благодетеля си който ти плаща да плюеш!Това е собственика на Рейл и акционер в ОМБ.Стоял съм на една маса с него и сме дискутирали много теми.Човека е много пекан и не искам да изкарвам информация която е споделял човека с мен.Така че не се опитвай повече по никакъв начин да ме коментираш много си ми под нивото като знания,опит, практика по ГИ въпросите както и като килограми!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече ти казах определенията си ги запази за мангалите пред блока. А другите ти фантазии надминават всичко досега. Пак ли съзря някакви конспирации ? Баси ти не наред.

Гледай си твоята паничка и стига си плюл по другите. Подобно поведение е жалко и приляга на някой 10 годишен лиглио с бело по устата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Ландир що му се връзваш на на тоя???Пускай го да пасе по ливадите!!!Фантазии били???Откачалка!Снимка ли искаш да ти пусне?То и да ти пусне какво ли ще познаеш?Интересни хора работа нямат ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Ландир що му се връзваш на на тоя???Пускай го да пасе по ливадите!!!Фантазии били???Откачалка!Снимка ли искаш да ти пусне?То и да ти пусне какво ли ще познаеш?Интересни хора работа нямат ли?

Ало солташака, недей да се буташ където не ти е работа. Стига евтинки реклами. Оривайте се и двамата освен ако нямате да кажете нещо полезно и смислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук голям цирк :D Единия се регистрира изсира нещо и се покрива без да отговори нищо или чака някой да му издиктува поредния бълвоч.Другия ни в клин ни в ръкав се вкл и пише небивалици все едно е великия велможа!Все капацитети виждали ГИ гат тати им купи. :) Тръгнал да сере срещу марка позната в цял свят и с най много продажби!Световно известни фирми които работата им е да проучват пазара са дали своето мнение както и колегата http://forum.carclub.mk/index.php/topic,2936.0.html а наш Балкански Г. дава оценки!Кой си ВЕ е не мога да се сетя???Що ли се хабя?Безделници и неграмотници многоооо!За единия къшей хляб какво ли не правят????????Хората правилно са казали глада по силен от тока! :hilezh: Колеги мн велик го направихме тоя!Заслужава ли нашето внимание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли се хабя?

И аз това се чудя, толкова ли закъсахте за клиенти че плюете във всяка тема по форума срещу другите марки.

Безделници и неграмотници многоооо!

Точна така, и аз това съм забелязал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти дадох телефон!Що не се обади???Защото си прозрачен!!!

Обадих се, обясних какво е положението и какво искам и някой ми каза, може и ти, че ще ми се обадят да ми кажат цена и т. н. Още чакам.

Най големия си ти!Виж за колко време колко глупости си изписал!А бе ай с..... stupid.gif

Кое са точно глупости ? Може ли да кажеш или само ще си пишеш наизуст и ще се правиш на велик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпекси батка с тоя селски дебил нема се разбереш. Акъла му е колко на чобанин а самочувствието като на инженер от Ланди. Даже се клонира да изглежда по авторитетен hilezh.gif

ПС: Писа ли ти вече ЛС да ти каже как нема ти обяснява щото нема смисъл hilezh.gif

Редактирано от Todir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпекси батка с тоя селски дебил нема се разбереш. Акъла му е колко на чобанин а самочувствието като на инженер от Ланди. Даже се клонира да изглежда по авторитетен hilezh.gif

ПС: Писа ли ти вече ЛС да ти каже как нема ти обяснява щото нема смисъл hilezh.gif

Като те видях и знаех че ще се включиш отворко!Не се пише нема а няма!Няма да влизам в подробности за твоето клониране! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нидей ва! Вярну ли ти шъ мъ учиш кък съ пиши hilezh.gif

Влязи в подробности няма да ти съ сърдим zustimm.gif

Редактирано от Todir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е тоя някой?Разговорите се записват и щях да видя аз или някой от колегите!Няма шанс това да стане!

Е откъде да знам, да не хвърлям боб. Като се записват го намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпекси батка с тоя селски дебил нема се разбереш. Акъла му е колко на чобанин а самочувствието като на инженер от Ланди. Даже се клонира да изглежда по авторитетен hilezh.gif

ПС: Писа ли ти вече ЛС да ти каже как нема ти обяснява щото нема смисъл hilezh.gif

Обаче си има солташаци дето подгласят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е откъде да знам, да не хвърлям боб. Като се записват го намери.

Е ми да ако беше се обадил щеше да получиш инфо ама като не си какво чакаш? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е къ нема да има те целия сервиз пишат тука. Явно бая клиенти привличат като плюят по другите. Ама смей да кажеш думичка срещу тех и настава рев качи ли ги колят hilezh.gif/>

Ние от как си се регистрирал чакаме некво инфо дето не е от рекламната листовка ама нема да дочакаме. Тва щот ги разбираш нещата сигурно.

Редактирано от Todir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е къ нема да има те целия сервиз пишат тука. Явно бая клиенти привличат като плюят по другите. Ама смей да кажеш думичка срещу тех и настава рев качи ли ги колят hilezh.gif/>

Ние от как си се регистрирал чакаме некво инфо дето не е от рекламната листовка ама нема да дочакаме. Тва щот ги разбираш нещата сигурно.

Пишат щот ако не пишат няма и вие да пишете а кат не пишете няма самун ляб и лук.Тогава ко стааа?????Ми ко глад мори добитъка ко? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...