Jump to content

Recommended Posts

Се ми е тая, не изисква нищо от мен, сам си се рестартира през нощта :) дали помага или не нямам представа.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефон за два бона с амнайсе ядрен процесор си има reset schedule  :lol:

Ако имах такъв боклук бих го държал само на mute в джоба, да не се излагам пред хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, h3mm написа:

Това недоразумение "Галакси Фолд" е отпреди S10. Вземи се позаинтересувай. А Ноут винаги си е бил отделно. Мислех си за Ноут ,  но нито имат 3.5 мм жак, ното стилус ползвам и не е за мен. Незнам кой ти говори за придобивки и т.н. Ти си човека които говори неистини и откровени глупости тук. Не те разбирам честно какво целиш. Аз примерно нямам IPHONE  , но не ги плюя и обиждам. Прегледай се честно. Ако нямаш пари за преглед, отиди си топни д-то  в студена вода някъде.

Спри да се излагаш. Или календара на десятката ти е изостанал, или ти, ама умствено. Провери малко дати, а-у и после пиши. 
Самсунг с10+ си взех април месец, фолд преди месец. 
Съветвам те наистина да спреш да се излагаш и да си мислиш, че си нацелил десятката с тази десятка. Не съм плюл и обиждал което и да било устройство. Ставаше дума за конкретното и изказах мнение. Излез от сектата и отвори очи...света не свършва със Samsung s10. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефон за два бона с амнайсе ядрен процесор си има reset schedule  [emoji38]
Ако имах такъв боклук бих го държал само на mute в джоба, да не се излагам пред хората.
Не знам за какъв reset говориш...

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Deeper смешния си ти. Фолд излезе  отдавна, но не го пуснаха в продажба заради проблеми. Не че и сега е безпроблемен. Аз просто споделих че съм доволен от телефона, но ти си тук в тази тема за да хейтиш. Когато не ти харесва има Xiomi, Huawei, Apple, Lg и други. Никой не те кара да си взимаш Самсунг.  Но да обиждал всеки който е казал че е доволен... А тук недоволни не виждам. Взимай си хапчетата за нерви редовно и я карай по спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под силен стрес ли си? 

Нито съм хейтил, нито обиждал. Споделих защо не дъм доволен просто. 

Това, че ти не приемаш мнения и впечатления си остава за теб. 

И не, Фолд не излезе отдавна. Фолд излезе преди месец поради отлагане. Беше замислен за април. S10 излезе март... Което дори по твоята логика пак го прави по нов :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, ole said:

Не знам за какъв reset говориш...

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk
 

 

16 hours ago, ole said:


 

 


, настроил съм го да се рестартира 1 път седмично, 

 

 

:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/19/2019 at 9:58 PM, bruce said:

Колкото по темата, единственият Андроид, който става за нещо е в Пикселите и преди това в Нексусите, всичко друго е леш от къстамизации.

Изключително невярно и подвеждащо.

П.С. Провери значението на reset и restart, гарантирам, че ще останеш изненадан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изненадан, направо съм шокиран, че за 5 години не са мръднали. Обаче явно и те си знаят какви са утайки, що вграждат такива палави функции :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шокиран си, че не знаеш какво значат едното и другото ? Прочети, ще се научиш.

През 2019 г. да говориш колко е изостанал андроид е леко несериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно темата рязко се флудна със Самсунг хардкор фенове...Заприлича ... и имам някакво дежа ву с Епълската тема, някъде около излизането на 5цата...Това сектанството е кофти работа. Така като гледам, имам два обособени  лагера... Едните са фенове на ширпотребата и шарения Андроид в лицето на СамсунК , а другият сектор, са девелопър уонаби гурутата, за които няма по-добро от "чистия АндроЙд" , каквото и да означава това...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, goshevv said:

Шокиран си, че не знаеш какво значат едното и другото ? Прочети, ще се научиш.

През 2019 г. да говориш колко е изостанал андроид е леко несериозно.

Стегни се, дори Windows има по-добър uptime.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ясно, няма смисъл да споря с някого, когото го чарджат всяка година за едно и също нещо, плюс една камера ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че преди фън беше в епълската тема. Сега, дори след излизането на "новия" модел там е "мълчанието на агнетата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми какво да се коментира за Апъл освен последният ъпдейт? :D

Друго ново почти няма. Само с батерия изненадват.

А тук виж, новоизлюпени фенове масони не дават и дума да се каже за Сумсянг.

Редактирано от Deeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това, че няма нищо ново в телефон, който се предполага, че трябва да е най-добрият, щото е сред най-скъпите, е нормално, така ли да разбираме ?
Продължавам да не проумявам кой титан на мисълта е седнал и е решил, че бързото зарядно ще бъде само в скъпия вариант, щото нали другият е евтин ?!

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има подобрения в 11pro, но да. Като цяло поредният от гамата. Нещо не са по иновциите хората. Залгат на хардуеър и софтуеър. 
ама то и в Самсунг няма кой знае какво. Едж дизайна е от 6-то поколение на S. 
Сега дали ще има “вежда”, “изакано” или “просто точка” в горната част на дисплея е все в гъз. Има доста по красиви решения за предна камера. 
Въпрос на предпочитания и вкус като цяло. 
Дали ще е андроид или iOS... въпрос на вкус.  
на мен лично и двете ми допадат. И при двете има плюсове и минуси. За това не съм в която и да било секта. 
Ето, например реших да си взема тази година Huawei p30pro. Нарадвах му се и го махнах. Форума е за коментари, а не за секти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждаш, никой не е раздавал морал скоро в другата тема как хората, които ползват ай продукти са се прецакали жестоко. Докато тук нахлуха някои капацитети и тежко раздадоха правосъдие.
Всеки е свободен да си харчи парите, както намери за добре.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, то няма и смисъл от такива коментари. Аз персонално, изобщо не съм целял да се напряга ония момък. Просто споделих впечатления от s10+

Не знам изобщо защо се стигна до напрежение, ама да приемем, че пича наистина страда от ОКР. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо толкова се възпалихте от очудването ми, че корейците не са мръднали грам за толкова време. То не е само да бухаш зверски хардуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, mitsubishi galant said:

Верно темата рязко се флудна със Самсунг хардкор фенове...Заприлича ... и имам някакво дежа ву с Епълската тема, някъде около излизането на 5цата...Това сектанството е кофти работа. Така като гледам, имам два обособени  лагера... Едните са фенове на ширпотребата и шарения Андроид в лицето на СамсунК , а другият сектор, са девелопър уонаби гурутата, за които няма по-добро от "чистия АндроЙд" , каквото и да означава това...

 

 

2 minutes ago, bruce said:

Не разбирам защо толкова се възпалихте от очудването ми, че корейците не са мръднали грам за толкова време. То не е само да бухаш зверски хардуер.

Бате, ти щом се Очудваш, всичко ми стана ясно :D Поинтересувай се малко как вървят нещата в света на смартфоните, не е лошо да прегледаш и букварите малко, и тогава ела пак да обсъждаме андроид и иос :)

Горният коментар нямам представа защо се появява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, bruce написа:

Не разбирам защо толкова се възпалихте от очудването ми, че корейците не са мръднали грам за толкова време. То не е само да бухаш зверски хардуер.

Запалиха от Самсунг сектата :D

Редактирано от Deeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не говореше за иос, защо пускаш сравнение с айфон ?

Интересно ми е, какво разбра от видеото, че айфонът е ненадминат, нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...