Jump to content

Изгоряло.


Maria

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Тази сутрин отивайки на работа нещо почна да съска като на късо и замириса на бакелит.Тръгвайки си, пак мирише на същото, но вече не съска.

Гледахме и мирисахме с един колега и един майстор.Само мирише от алтернатора.Нищо не светка или да пращи.Тоя дето се води майстор ми каза карай споко.Иначе колата работи нормално и при пълна консумация.Нищо не пише, нищо не свети.

Що е то?

Мария

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остаряла изолация на някой електро кабел? Така се започва ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моя приятел му изгоря онзи ден двигателя/1.8Т/ +цялата ел инсталация вътре до таблото ,едвам са я изгасили колата !!!и всичко е такъв мармалад че не могат да разберат от къде е станало!!! :respekt: така че ако не искаш и ти да го последваш бегаи БЪРЗО при някои читав електричар или мастор щото си е***о мамата!!! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моя приятел му изгоря онзи ден двигателя/1.8Т/ +цялата ел инсталация вътре до таблото ,едвам са я изгасили колата !!!и всичко е такъв мармалад че не могат да разберат от къде е станало!!! :respekt: така че ако не искаш и ти да го последваш бегаи БЪРЗО при някои читав електричар или мастор щото си е***о мамата!!! :dance:

Това за мамата е ясно.А и ме страх. Колегата ми даде пожарогасител много малък и много смешен.А аз му казах, че само ще излязя от колата и ще бягям надалеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това щях да ти кажа.Не знам какъв е този които уж се водел майстор , но по-добре отиди при някой който разбира и не карай така.

При мен се беше отвило някаква скоба директно от +-са на акумулатора и кабела опираше в купето.Така съм си карал с месеци , докато не се прецака всичко.Първо ми се скапа един акумулатор .Аз реших че си му е довло времето и го смених.После когато бях на море миналата година докато си стоях нещо изпуши, но само това.Гледахме , пулихме се с един приятел , но нищо....и след 2 месеца като изпуши пак видях как самият кабел нещо светеше и после изчезна :respekt:

В същият ден отидох да ми погледнат колата за да ми слагат газ, защото вече имах час , пък после щях да я мисля пак.Отворихме гледахме и в един момент кабела се запали пред очите ми както си седеше и всички :):D:bia: ..малеее каква ти газ .... Трима седиме и гледаме и никои не се сеща да махне кабела от акумулатора .Аз го ударих с един ключ , а той се запали още повече...Добре че изгасна докато се туткахме .......и от там в първият сервиз.2 месеца след това още бях в шок и мислех че всеки момент ще се взривя :D:D:dance:

Така че с тези неща не трябва да си правиш бъзици :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една вечер се прибирам и гледам чисто нов джип гори и собственика носи вода от някъде си ...и аз вадя моя пожарогасител /от тези малките които са ти дали/и тоя тъпашки пожарогасител изобщо не цвръкна даже грам 2 капки максимум ....еиии превъртях от яд :bia: ами ако гореше моята кола!?!? :respekt::D та сега си взех един по читав!!!

а то си е и за страх, на моя човек колата дето е изгоряла е станало за секунди ,адски бързо е пламнала :dance: вземи отиди на диагностика при някои читав мастор ,че пак стигаме до мамата :) не е шега работа!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имах Б4 със същия случай - миризма на изгорели кабели. Да си призная така си го продадох и още е живо и здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред нас така се запали едно бМв. Много кофти е гледката , а и като нямаш пожарогасител ти остава само да стоиш отстрани и да :respekt:

Послушай колегите и по най-бързия начин на свестен майстор.

Не си струва зарди нещо малко и незначително да си подпалиш колата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Я си помисли къде / какво са пипали последния път. Това алармичка нещо, музичка абе МАЙСТОР къде е пипал.

Най-често там ще да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...