Jump to content

Фарове от А3 на Б3??


borki4

Recommended Posts

Здравейте колеги. Става въпрос за това ауди :45743658622250807096815.jpg

Според собственика му това са фарове от А3 с добавени "ангелски очи".Вярно ли може от А3 да се сложат фарове на Б3??85977380.pnggruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

th_facepalm_through_head.jpg

Е, няма невъзможни неща.

Но ще са нужни доста кит, телоподаващо, гипс, винервайс, дъвка, косми и свински опашки, за да се докара такава "абоминация"... puke.gif

Защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако иска толкова преправяния не си струва,но иначе бих си сложил (без ангелските очи) За гъзарията дето се викаhilezh.gifrolleyes.gif

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не прегледаш тази тема?

Мисля, че е най-добрият компромисен вариант.

Това с насаждането на части от/за други модели в 99% от случаите води до трагикомичен резултат... rolleyes.gif

P.S. Сега като се загледах в смотаната снимка, на всичкото отгоре май сърбинът е набучил А3-овите фарове наобратно.

Демек, левият е вдясно надолу с главата и обратното... steinigung.gif

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами наистина е добър вариант,но фаровете на Б3 са различни от Б4-няма такива цели.Т.е. има ,но трябва да имам мигачи в бронята,което не искам.. и аз също си мислих моите да ги шкуря и т.н,но после стои тъпо,заради оребрените мигачи steinigung.gif

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек, левият е вдясно надолу с главата и обратното... steinigung.gif

Сръбска му работаhilezh.gif май наистина е на обратно.. като цяло колата е под всякаква критика,но ме заинтригуваха фаровете.. явно няма да стане работатаnixweiss.gif

E, какво ти пречи крайната секция, която принципно е за габарити, да стане на мигачи?

Точно и аз това си мисля от много време,но който и да питам ми казва,че ще стане селско sad.gif Ако има такава възможност веднага бих го направил. гледах едни трисекционни за б4 и и те си имат място за мигачи,но доколкото разбрах двусекционните за б3 нямат такова.

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото за мигач както му казвате е оригинално предвидено за паркинг светлините - т. нар. габарити !

Това че ги пригаждат да светят и мигачите там, е отделен въпрос !

Мисълта ми е че на Купетата преди 92-ра (както и на Ауди 90) които имат от старите фарове, няма как да се сложи мигач там ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е че на Купетата преди 92-ра (както и на Ауди 90) които имат от старите фарове, няма как да се сложи мигач там ...

Именно zustimm.gif Еми ще си карам с обикновени мигачи и така bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по-добре маме ... Че пусти му джамбази само дебнат за такива дефицитни части .. А не е готино да си видиш колата без фарове и разкостена ..

Гледам че си с Б3 - там за тази интервенция ще ти трябва и броня ... Kutrov беше правил такъв фейс, и добре се е получило, обаче иска и преправяне ..

Да не говорим ако случай се удариш челно някъде колкото да ги счупиш .. Направо ще ти идва да се самоубиваш до колата ...

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си с Б3 - там за тази интервенция ще ти трябва и броня ... Kutrov беше правил такъв фейс, и добре се е получило, обаче иска и преправяне ..

Знам аз,но не искам такава броня smile.gif сега си сложих една от тези добавките на камей и много ми харесва zustimm.gif за фаровете,ще измисля нещо да ги направя да изглеждат като един цял..cool.gif

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя на рамките на фаровете + фолиране и фолиране на мигача и си готов,мяса все едно е цял hilezh.gif

Фолиране значи затъмняване,нали? И коя е рамката на фара?rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...