Jump to content

Помогнете за избор на конзола


Recommended Posts

Дайте едно рамо за избор на конзола. Хич ме няма в игрите и новостите около тях, но искам да взема за децата нещо. Не съм в час кое е добро, кое не и кое може да се хаква. Игри предполагам в началото ще се играят 3-4. Доколкото разбрах има Xbox и Sony. Засега съм се спрял на Xbox 360 250 GB слим версия. Всякакви коментари са добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Х-бок 360 с кинект сензор. Добре е, подскачаме редовно с децата :hilezh:/>/> , а и с жената на фитнеса. Има и танцувални игри, ако ви влече. Недостатък, е че игрите са по скъпи от на ПСП, но при сони трябва да държиш една "пръчка", ако искаш 3Д.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сони ПС3 и Хбокс са почти идентични, както и игрите за тях. Разлика е, че ако хакнеш сонито не можеш да играеш онлайн, а с хбокса може. И аз се чудих известно време и взех ПС3 за децата, след време като излезе хак за моята, ще я хакна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с PS3,но не съм го хаквал,защото като изчетох как става се отказах,не е толкова лесно и евтино като на PS2.Игрите за PS3 са евтини защото реално ти купуваш както се оказа не цялата игра.Купих си любимата Gran Turizmo 5,играх известно време и се оказа,че за да си ъпгрейднеш колите в играта трябва да пазариш онлайн частите,демек още кинти.Повечето игри за да играеш трябва да си свързан към нет,а за да пазариш съответните DOWNABLE CONTENTS трябва да си направиш юзер на който нестоположението да не е България,защото за тук не дава да теглиш тези допълнения към играта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какъв тип игри играеш. А и тази година излизат новите поколения и няма смисъл да даваш пари за нова. Втора ръка нещо вземи за половин година.

Х-бокс втора ръка не те съветвам да вземаш. Чувал съм че прегряват и дават фира.

Това беше при фалконите, при джаспърите няма такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам. Ще потърся нещо от ebay. Отностно игрите вероятно ще са някакви детски да се забавлявам с децата. Може ли повече от 2 контролера да се свържат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За PS3 може до 4 от конвенционалните,не знам дали освен тази бройка отгоре може да сложиш от тези motion controller-и.За детски игри аз най голям успех в къщи с малката имах с стартер диска(дадоха ми го с конзолата или със камерата и моушън контролера) една игра дето с една ракета за тенис трябва да биеш разни буболечки дето прелитат пред теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, това само в БГ може да го има. Гледам една обява в продавалник за Xbox. Свързвам се с човека и изведнъж се оказва, че за 499 лв от уж нов става произведен 2011 и от 250 gb става на какъвто си сложа. Тоест хем стар хем да си купя диска и 500 лв да му дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да ти пиша за конзолите но вече гледам няма смисъл ти си се оборудвал. :bia:

Айде честито и пазете телевизора че много дават фира : )))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, но с опция да се свърже. Кинект реди. Гледам има кинект сензори за по 50 паунда. Взех 360 Slim 250GB. Даже май и игри няма към нея, но пък е нова за 360 лв от ибей.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна един ги хаква, уж успешно. Игри каквито душа ти сака, аз имам футбол, баскетбол,коли, фитнес (за това трябва кинект). В продавалника има много игри за смешни пари, но ако поръчваш винаги искай да тестваш преди това, че има и мошенници.

В амазона новите игрите са на половин цена от в България.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го, но последните модели май уж неставали да се хакват и да се играе онлайн. Тоест хаква се биос-а, а ДВД не и се играе офлайн от диск или флашка. Затова мисля да си взема 4-5 игри и да не си го хаквам. Като гледам не са кой знае колко скъпи с изключение на най-новите игри. Но примерно ФИФА 12 може да се намери за 10-15 паунда. Ще взема и една NFS и една приключенска. То няма да имам толкова време да играя на тях. А за кинект-а след горното клипче ще си помисля дали да го вземам изобщо ;)

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам, игрите може ли официално да се качват на диска? Не ми се занимава с дискове искам да си ги купувам онлайн и да си ги качвам на харда директно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, но с опция да се свърже. Кинект реди. Гледам има кинект сензори за по 50 паунда. Взех 360 Slim 250GB. Даже май и игри няма към нея, но пък е нова за 360 лв от ибей.

В Пулсар да преди десетина дни нова конзола 360 слим 250 гб беше 300 лева на промоция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за кинект-а след горното клипче ще си помисля дали да го вземам изобщо wink.gif

Големите разрушения в клипчето са на плейстейшъните. На кинекта не държиш нищо, респективно не можеш да пробиеш плазмата, докато играеш тенис.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джойстиците си имат специални каишки за стягане към китката за да не стават бели и на всяка игра изискваща MOVE джойстика си предупреждават хората.А ако не ползваш каишката,дори да не уцелиш телевизора,а счупиш само джойстика си е пак едни 60-70 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...