Jump to content

Временно спиране на форума - структурни промени


Recommended Posts

Единствено раздел quattro ми звучи смислено предложение :( но ми е трудно да си представя някаква по-висока активност в него за да си заслужава вниманието. Може би все пак да греша

Адрес на коментара
  • Отговори 94
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И за какво точно ще се пише в раздел куатро. Механична система дето няма какво да и се развали. Ако идеята е за писане на подвизи, рацерстване и т. н. може и да се пусне някоя тема с хранилка.

Адрес на коментара

Ти не виждаш смисъл, но кажи кой подфорум да чете някой който си няма хал хабер от ауди и е видял нововнесена лъскачка А6 2,5 тди за 2000 лв. От подраздел А6, или подраздел дизИл да направи правилния избор?

А за куатрото много може да се напише, но щом не е важно. Може се направи препратка към VW форума, там имат поне за синхро и 4моушън.

Механична система дето няма какво да и се развали.

Вагините имат над 100 теми в раздела. Явно при тях много се троши quattro-то, пардон 4moution-а.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Ти не виждаш смисъл, но кажи кой подфорум да чете някой който си няма хал хабер от ауди и е видял нововнесена лъскачка А6 2,5 тди за 2000 лв. От подраздел А6, или подраздел дизИл да направи правилния избор?

А за куатрото много може да се напише, но щом не е важно. Може с енаправи препратка към VW форума, там имат поне за синхро и 4моушън.

Не, раздел какво ауди да си купя. А бе ти на 10 ли си, че сам не можеш да мислиш ?

Кажи точно ще има в този подофорум ?

Адрес на коментара

Газовия раздел си е ок, не виждам защо трябва да е другаде, като става въпрос за марки уредби, монтажи, изпарители, настройки и ремонти на уредби...При дизела е подобно, поне с такова впечатление съм останал..Сега, че има теми, които смесват двата "жанра", не знам...Деление по горива е безумно :stupid: Сам се замисли на какво ще заприлича. Освен мотор, колите имат и купе, окачване и т.н. и през годините -различни. Не знам как може да ти хрумне идея за подобен микс. Темите за куатро са в силовото предаване. Потърси има такъв раздел. :)

По-правилния ред според мен е хронологията по модели . Остава при масовите А3/ А4 да се направи както е при А6 на подраздели, за да добие всичко завършен вид...Ако има желание от хората, които го правят възможно разбира се, защото изисква не малко труд и време. Говорим за една доста голяма библиотека все пак...Единствено ако някой срещне трудности с ориентирането ще е, ако не знае кодовете на платформите, като В5,В6,В7 и т.н., но за това могат просто да бъдат добавени в едни скоби годините на "випуска"...

Като отвориш един авто каталог, какво търсиш? Марка,модел, година и после каквото те интересува...

Фиат форума е организиран по твоята схема...Е, няма такъв ад и да намериш това, което те интересува -абсурд!

Адрес на коментара

Имаме си раздел Техническа библиотека -> Силово предаване, който е замислен именно с тази идея - quattro информация.

Съгласен. Не знаех, че в библиотека можеш да водиш дискусии.

Не, раздел какво ауди да си купя. А бе ти на 10 ли си, че сам не можеш да мислиш ?

Кажи точно ще има в този подофорум ?

Глупав, преди да стигна до решението за покупка, искам да се информирам сам за определен модел. Да прочета какви проблеми са имали други собственици, как и за колко са ги отстранили и след това да питам за конкретен екземпляр. За това има подраздел А6. Ако всеки пуска тема искам А6 2,5 тди, добре ли е ще стане мазало и ще се флудне форума. За това смятам, че е ненужно да има раздел дизел и раздели с конкретни модели. Така информацията се разводнява ненужно. Лично мнение.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Има търсачка за тази цел или ще гледаш тема по тема 1000 теми примерно. Наистина си мисля, че нещо ти е станало. Какви са тия глупости дето пишеш.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара

Ти нещо забрави какви небивалици пишеше до преди няколко месеца ти самия. Аре, да не си говорим така, все едно не се познаваме. По същество не мисля, че ауди V8 трябва да е в един раздел с ауди 100 и 200, но за момента явно трябва да се задоволим с това.

Да не говорим, че след трансформацията попадам на теми в 80 90, които са за 100 примерно.

Адрес на коментара

Къде да го сложим? :( Ауди V8 е единствен по рода си. След него А8 е коренно различен автомобил, без значение, че реално го замества. Да седи самичък ще е толкова смислено колкото да отделим Ауди R8, примерно.

Кажи какво мислиш!

Адрес на коментара

Има търсачка

Тогава защо се сегментира форума на подфоруми? Да има един форум ауди и с търсачката да си вадим важните за нас теми.

Въпроса е че се размива информацията между подфорума дизел и подфорумите с конкретните модели. Ако душегуба ми не пали къде да пусна тема в А6 раздела или в дизил раздела?

Как да е на мен не ми пречи и така, да се фокусираме над предложението на Кадиев за най големия Л подфорум.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Да, малко е объркващо това с подфорум "Дизел", признавам, че аз лично не съм му фен точно поради тази причина, но.....

Предложението на Кадиев за съжаление какво да го разглеждаме на този етап от развитието ни като форум. Съжалявам :(

Адрес на коментара

Предложението на Кадиев за съжаление какво да го разглеждаме на този етап от развитието ни като форум. Съжалявам :(

Е нема нищо де...аз се примирих след като Васко ме посече

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара

Тогава защо се сегментира форума на подфоруми? Да има един форум ауди и с търсачката да си вадим важните за нас теми.

За да има къде да си пуснеш темата. АКо няма теми няма да има какво да търсиш.

Въпроса е че се размива информацията между подфорума дизел и подфорумите с конкретните модели. Ако душегуба ми не пали къде да пусна тема в А6 раздела или в дизил раздела?

Как да е на мен не ми пречи и така, да се фокусираме над предложението на Кадиев за най големия Л подфорум.

В дизел раздела много ясно, ако ти тропа носач или искаш да си смениш накладките в а6/а8/а4 в съответния раздел.

Само генерираш безмислен спам.

Адрес на коментара

В дизел раздела много ясно...

Верно, ако ми е дал фира стартера, или имобилайзера, или акумулатора и за това не пали съм за дизил раздела налЕ?

Да, малко е объркващо това с подфорум "Дизел", признавам, че аз лично не съм му фен точно поради тази причина, но.....

zustimm.gif/> Може би да се забодат горе важни теми за 1,9 тди, 2,5 тди и по масовите тракалници ще има по голям смисъл, знам ли.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Що се правиш на луТ, не мога да те разбера...За дизела си при въпроси за дюзи, помпи и такива специфични въпроси със сажди и т.н. На колко ти замръзва нафтата например и всякакви такива.

Адрес на коментара

За дизела си при въпроси за дюзи, помпи и такива специфични въпроси със сажди и т.н.

Ъъъ а за дюзи, свещи, помпи, бобини на моя тръц къде трябва да съм?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Къде да го сложим? :(/> Ауди V8 е единствен по рода си. След него А8 е коренно различен автомобил, без значение, че реално го замества. Да седи самичък ще е толкова смислено колкото да отделим Ауди R8, примерно.

Кажи какво мислиш!

Малко е тънка работата с V8 защото реално е на платформата на C3, но пък е в категория лимузина висок клас, демек А8

Адрес на коментара

Ъъъ а за дюзи, свещи, помпи, бобини на моя тръц къде трябва да съм?

:hilezh: Във форума на Лада Самара...На моменти не трябва да те пускат от там...

Освен да направят раздел, "от РусИ с любов", друг изход не виждам... :lol:

Адрес на коментара

Пипон, ако няма какво да кажеш, не си прави вятър на пръстите и не мъчи баката и без това е празна.

Mоже би с времето ще се наместят правилно темите в подразделите.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Салам, аз проблеми нямам, нито с наднормено тегло, нито с очите, нито с комуникацията на живо, нито с подредбата на форума. Изразих си мнението, които трябва ме разбра. Сега че грухчо като теб не схвана за какво иде реч, не би трябвало да очудва никого.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...