Jump to content

Монтаж на двигател б4 и б3


Kompresor

Recommended Posts

Искам да ви попитам двигателя 1.9tdi 1Z който се монтира на ауди 80 б4 може ли да се монтира в ауди 80 б3 ? Защото знам че при б4 двигателя не се монтира на магарето както при б3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко оффтопик но... има ли смисъл да се захващаш с подобно начинание предвид цената на Б4 с 1.9тди и разликата и с твоята кола ако я продадеш, и парите които ще дадеш да се закърпи и подкара тоя мотор в Б3, а и все пак Б4-ката ще е с прилично по-добър набор от екстри се предполага. Единствения смисъл да се прави това според мен е ако колата е нещо уникално запазено или имаш някакви сантиментални чувства към нея, всичко другопросто ще ти ускори побеляването на косата и изпразването на джоба и все пак невъзможни неща няма щом има желание :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо беше да ми препоръчвате да сменям двигател защото този не пипва масълце наливно от варел на 11 000км wink.gif Супер ме кефи количката сега.

Кое те кара да се ориентираш към тази тъпа идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той б4 на газ смени за б3 на олио пък сега пръднята падна и пак е вътре :hilezh:/> иначе може се смени умрелия дизел с 1з ама струва ли си занимавката?

Редактирано от samsung
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пенсионери

поредни тъпи мнения склонни да те откажат от ауди форума

hilezh.gif/>

Много се кефя да наказвам отворковци с `газ-ки` NG та даже и по баирите и много им се кефя на нервните муцуни след 160 като ме разминат biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Карайте на чесън и мълчете докато не минете на дизел няма да разберете за кво иде реч...... пенсионери

Не ми е счупен двигателя друго целя ама вие си хвалете абк-то видях го колко струва имах такова макар и да не съм го казал в ` умния ` ви форум :D :D :D

Редактирано от Kompresor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баю, сам си си виновен с тия емнаесестотинилядимилиона безсмислени теми. Още малко ше пуснеш тема "с коя ръка да си бърша дирника" :gruebel: Обикновено нормалните човеци си го бършат с артиа :hilezh:Това ти го казвам по повод един твой пост в направи си сам, дето набиваше некакви картони, некъде :wall:

Сега да не ми се засегнеш лошо, щото ти казвам голата истина, ебаси :steinigung:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво целиш с 1.9 тди-то? Разликата няма да е потресаваща в сток вариант. Може да търсиш AFN, че поне да има смисъл занимавката.

Ако ще махаш 1.6тд-то и е в добро състояние, пиши ми. Търся си за донор за старата кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен читав 1.6ТД си върви доста добре за конете и купето си! 1.9ТДИ 90 коня не си заслужава, но ако е 110 коня вече си заслужава да се влиза в филма! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...