Jump to content

Kamei добавки


Kutrov

Recommended Posts

Чудех се къде да зашиВам темата,дали да е тук или в купувам,но в крайна сметка тук май ще получа повече инфо.

Та някой има ли идея от къде у нас или в чужбина могат да се закупят добавките за калниците.естествено на прилична цена,а не на цената на к03 hilezh.gifgruebel.gif

ПолудЕл съм по тях hilezh.gif

Виден съфорумец продаваше едни ама уви кой знае при кой са заминали sad.gif

Алекс поствам твоя снимка,за да се видят,дано няма проблем.

bia.gif

87230c209a8685f8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една такава кола тука (пълен комплект със все броните), всеки ден я гледам до работата.

Ще дебна собственика да го питам дали не иска да си сложи нормални брони и да не закача по бордюрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен добавки за броните не ми трябват илиии може би само за задната hilezh.gif

Главно ми трябват за калниците,ако успея да ги набавя до 2 седмици някъде,тамън да боядисвам на един път с другите неща zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо де,ще се опитаме по другата да направим още една,ама огледална hilezh.gif

Ако не е проблем и го мернеш късметлията с добавките поразпитай го,за кво би ги свалил zustimm.gif

Ако някой друг има инфо да споделя smile.gif

Собственика на добавките от Алекс ако чете темата,дай инфо бре,живи ли са още,кво им причинихте laugh.gif

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплект задна броня с добавката я има при колегата Светльо swetli4ko,ако все още не я е продал zustimm.gif

Аз задна броня си имам,нема добавка ама знае ли се hilezh.gif

По-належащи са ми за калниците smile.gif

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.аз съм собственика на веждите,купих ги от алекс,мойта кола е с задна добавка на камеи а предната е бг-реплика,иначе веждите не съм ги слагал,двоомя се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.аз съм собственика на веждите,купих ги от алекс,мойта кола е с задна добавка на камеи а предната е бг-реплика,иначе веждите не съм ги слагал,двоомя се.

Колега от къде си взе гумата под предния капак (уплътнението)

Пп: извинявам се на колегата Kutrov за страничния въпрос в темата,но мисля,че и той си търсеше :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай си бре нема ядове hilezh.gif

Аз вече имам и съм като нов отпред благодарение на колега от форума,който ми я подари,чисто права с леки забележки,но съм оправил всичко zustimm.gif

А за добавките,колега чакам да пишеш какво си решил имам още малко време до боядисването и се надявам да ми дадеш отговор,за да знам bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...