Jump to content

Къде да си махна катализаторите на Q7-цата


BojoQ7

Recommended Posts

Колеги, дайте акъл или ми препоръчайте някой да ми махне катализаторите на Q7-цата без да има ослужнения след това и след това евентуално да ми ги изкупи. Явно са ми доста запушени вече защото колата похарчва и е малко тромава и всичко води натам....решил сам го вече....махам ги, само кажете каде....БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел или бензин е?Ако е дизел не светваше ли индикация по таблото за почистването им-каране с над 2200 оборота в минута за около 30-40 мин?Иначе по темата аз те съветвам в Аспо преди зала Алианц арина,много съм доволен от работа им!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.0TDI е двигателя,ама аз не вярвам на това самопочистване. Предпочитам да ги махна и да знам, че няма да има проблеми...Къде казваш е този сервиз точно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

•бул. "Шипченски Проход" №70 (до бензиностанцията на "Лукойл") •02 / 971 00 90,

•02 / 971 12 10

Дават консултаций и по телефона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси Маднес, те ще ги махнат и софтуерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че от тази тема ще си отговориш на всички въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

колега моя катализатор сам си го махнах без да го свалям от колата като одрязвам един прозорец отдоло на катализатора и от този прозорец го махам и след тоза този прозорец го заваряш с со и след това даваш компютьра на някой да ти махне софтуерно да не го тьрси катализатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Q7-цата може да е само с катализатори и да не трябва намесата на тунер. На тоя дизел V6 CR TDI трябва да се слага права тръба, вместо гърне, защото ще му надуе главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги.Предстои ми придобивка на Кю 7 3.0 ТДИ 2009 г. Колата е на 220 К км. Ще я проверя преди закупуване в Порше. Има сервизна книжка от тях-тоест закупена е в БГ. До 2013 е обслужвана в Порше  -130 К км .  Въпросът ми е ако се наложи софтуеарна намеса - примерно ДПФ, къде мога да потърся проф. услуга?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом за предходните 2г. е изминала 90хил км на 99% съм сигурен, че няма да имате проблеми с DPF поне в началото и от Вас си зависи впоследствие.

На моята от 2011г. нито един път не е светвала лампата на филтъра (в момента е на 250хил км).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, не дали е светвало, а дали не източваш всеки път 10 литра масло с нафта, вместо 7.5...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВъпросЪТ е, че като сменяш на 10хил км маслото няколко пъти в годината и всичко по колата работи както би следвало, няма как да не източиш ~8л

Иначе дори и без DPF пак можеш да източиш 9-10л........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид, че като нещо не е наред води след себе си драми.... не върви, а харчи, пуши, тресе, мигат ламБи и т.н.

И тогава или сменяш, или ремонтираш, или рециклираш, или демонтираш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...