Jump to content

Събирам мнения


Recommended Posts

Здравейте на всички, 

първо искам да ви поздравя за голямото количество информация, което сте събрали във форума. Още не съм изчел цялата тема за А3, но адски много неща научих от нея.

 

Имам нужда от мнение за конкретна обява, като след няколко дни ако успея да се измъкна от работа смятам да отида да гледам тази кола:

 

http://www.cars.bg/c138901

 

Снимките доста ме грабнаха и доста ми се иска съвсем скоро да оставя Clio-то в някоя кофа и да се кача в Audi.

 

Който има желание, нека сподели какво мисли, вижда ли нещо съмнително и т.н., ще съм много благодарен.

 

Поздрави!

 

Едит: Май не трябваше да пускам темата в този раздел. Ако е така, извинете ме.

Редактирано от Mengeme
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! :)

 

Попринцип има отделнен раздел за подобни въпроси междудругото  ;)

Обявата изглежда доста примамлива и вероятно си заслужава да се види, колата изглежда добре!

Нещата, които мен лично ме смущават - 

1. Цената е твърде ниска за кола с тези параметри и на такъв реален пробег. Това мирише. 

2. Внос от Италия... за мен лично това е табу

3. Проучи хубаво въпроса с главите на конкретния мотор, вероятно вече си наясно с проблематиката там...

 

Успех!  :zustimm:

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей, мерси!

Усетих ,че обърках раздела, а за главите, до колкото прочетох, е основно при произведените 04-05. Желанието ми за този двигател е повече емоционално, иначе съм наясно ,че по-сигурният избор би бил 1.9.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! :)

 

Попринцип има отделнен раздел за подобни въпроси междудругото  ;)

Обявата изглежда доста примамлива и вероятно си заслужава да се види, колата изглежда добре!

Нещата, които мен лично ме смущават - 

1. Цената е твърде ниска за кола с тези параметри и на такъв реален пробег. Това мирише. 

2. Внос от Италия... за мен лично това е табу

3. Проучи хубаво въпроса с главите на конкретния мотор, вероятно вече си наясно с проблематиката там...

 

Успех!  :zustimm:

 

До 2006 имат проблем после е изчистен ;)

 

Колата наистина грабва и изглежда добре.. иди гледай ако ти хареса на сервиз и диагностика и няма нещо фрапантно взимай :]

Редактирано от Freaky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не се елиминира изведнъж след 2006. Има коли дори от 2008 с такъв напречно-разположен двигател с дефекти. Ако колата не дава никакви признаци на проблема, то покупката не би била рискова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бяха ли определени мотори само проблемните , познаваха се по кодовете на главите или поне така бях чел някъде .  някой по-запознат може да ги синтезира в темата и да се стикнат като важна, понеже гледам доста хора се заглеждат по 2.0tdi  . колата изглежда много добре ,а ако се окаже ,че не е с проблема си е попадение за цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...