Jump to content

Промяна в някои кодировки и адаптации


Sag

Recommended Posts

Да не са ти го сменили при акция? Аз направих тая кодировка и нищо не стана. После четох в Интернет, че има разлика в модулите. Как го тества това рязко спиране, да не би да работи, а да не съм го тествал както трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Какви лампички, ще покажеш ли снимка?

1995 пак ти не четеш ... ама иди го флашни за начало и после ще схванеш кой какво ти говори.

 

На MMI в моята пише "audi parking system" а не “acousting parking system" - sky, жокер? ...

 

Пак ти не четеш. Щом ти пише Audi Parking System трябва само да си пуснеш визуализацията и модула ти е C, аз пиша за съвсем друг случай. Ти трябва само да прекодираш 76 - Parktronic system. Има си хинтове, чети и променяй за 2 минути работа.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми бастун като си толкова напред с материала - оправи се и сподели ние тъпите бастуни да клъвнем нещо покрай тебе белкем. Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казах - преди час - че със софтуерен ъпдейт до 8-канален, само ще го прецакаш, какво още искаш?

Пробвай и ще се увериш сам. А, и не ме питай откъде знам, щото искам да забравя случая :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krematora ъпдтейтна от А до мисля Ф и си прецака модула защото той е с 4 сензора и сега не бачи. Флашването не е проблем. После само кодинга да оправиш. Само трябва да си с 8 датчика, защото на 4 датчика няма да ти извади менюто в ММИ. Ако е ауди парк систем, в ММИ има опция да включиш графиката или не. Виж да не е изключена и затова да не ти показва. А най-добре в лога ще видиш дали компа ти е вер А или друга.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F е и с поддръжка на камера, няма как да не се преебе като липсва хардуер. Освен това "преебаването" се дължи на липсата на опция за ресторване както може би се сещаш. Има разлика човек като си плаща лицензите на нещата, които ползва и като ти ги прати някой от някъде :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви лампички, ще покажеш ли снимка?

1995 пак ти не четеш ... ама иди го флашни за начало и после ще схванеш кой какво ти говори.

 

На MMI в моята пише "audi parking system" а не “acousting parking system" - sky, жокер? ...

Нямам такива, stoil беше споменал за тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак малко инфо:

 

4F0 910 283 A - 8 Sensoren, KEIN APS+ m?glich

4F0 910 283 B - 4 Sensoren (nur hi), je nach Produktionsdatum APS+tauglich
4F0 910 283 C - 8 Sensoren (vo+hi), APS+ m?glich
4F0 910 283 D - 4 Sensoren (nur hi), APS+ m?glich
4F0 910 283 E - 8 Sensoren (vo+hi), APS+ m?glich, Heckkamera-Unterst?tzung
4F0 910 283 F - 4 Sensoren (nur hi), APS+ m?glich, Heckkamera-Unterst?tzung
4F0 910 283 G - 8 Sensoren (vo+hi), APS+ m?glich, Heckkamera-Unterst?tzung
4F0 910 283 H - 8 Sensoren (vo+hi), APS+ m?glich, Heckkamera-Unterst?tzung

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисли се върху факта, че от ауди нямаше да правят специални за 4 сензора, а всичките  щяха да са за 8 сензора и само наличните датчици щяха да определят кодинга.

 

Версия А е с 8 датчика. Аз имам един такъв. Ако ти го прецакаш твоя обади се.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като казвам, че не четете ... Говоря, че най-вероятно може да се рефлашне към APS, тоест A -> C и B -> D. Демек да ти се появи на MMI-а. От 4 към 8 сензорен дали става не знам и не ме интересува защото нямам намерение и нужда да си слагам парктроник отпред. Иначе бизнес логиката на Ауди е да идеш и да си купиш нов компютър и да ти го сложат в Порше и да оставиш хиляда лева. То до вчера за таблата обяснявахте на хората, че трябва след 2007 да е произведено за да имаш дигитален километраж, а то се оказа, че се вади и на монохромните дори. Не и от Ауди де.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4 сензора и имам меню - мога да си избирам звука и силата.

Идеята мисля е да се изкара графика като на крематора - и той е само със заден, но има APS+!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и инфото от мен:

1) На MMI пише "audi parking system"

2) с кодировката забравих коя (+8) ... радиото не намалява звука си на задна

3) Няма възможност да се закодира визуализация на MMI 

 

Точки 1 и 3 са за многознайкото, който очакваме сега да ни обясни че не било точно така, а нещо друго имал предвид. Ето и снимки:

 

419054_10200850315276476_906580795_n.jpg

 

7755_10200850314956468_649220020_n.jpg

 

 

931279_10200850315436480_458829332_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sky, горе се спореше, че ако пише "audi parking system" значи модула може да покаже графика ... И точно това исках да покажа, че не е вярно.

Батерията на лаптопа беше накрая и нямах време да ровя за версията, но съм сигурен че е стар и не може да изкара графика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...