Jump to content

Въпрос за Audi A8


monkS

Recommended Posts

въпроса ми е следния : навигациите на А8-ците поддържат опция TV , за ползването на която трябва да си купиш и монтираш TV-тунер, въпросът ми е относно А8 от 2002година, със монтиран такъв тунер , които работи перфектно. Има оба4е една блокировка или настроика , незнам кое е , при която след потегляне спира телевизията и се 4ува само звукът, питам дали може да се махне въпросното нещо , и да се гледа телевизия докато си караш???? Принципно когато тръгнеш ти изписва на навигацията , 4е се спира TV-то за да не се разсеива шофиора??? Дали може това да се оправи собственоръ4но или да ходя до сервиз да питам???

ако някои знае ще съм благодарен за помощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че може защото съм виждал така направени но несъм се интересувал повече относно каде ги правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На книжката за А6 99г пише ,че антената НЕ може да лови картина ако колата се движи с повече от 5км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антената може да лови, но когато колата е в движение ще има много смущения. За това слагат по две антени вече. ( не говоря за ауди само).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A8 2003

В този форум един ентусиаст си е монтирал PC в А8-цата и никак не е зле има и доста снимки, там той казва:

"The only things left to do are a general tidy-up and a fix for the problem that when the car moves, the AV1 input is automatically disabled to prevent you from watching TV while driving. I am having this sorted by Nav-TV UK shortly so after that, all will be good."

Поне аз подразбирам, че проблема не е в антената а изключването на AV1 входа автоматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето затова ми харесва форума от кога се питах как става номера с пс-то браво колега много полезна информация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

На мойта кола не се изключва, което значи че може. Обаче въобще не може да се каже че лови нещо като хората. Незнам каква е тая антена но в спряло положение се вижда зле камоли като се движиш.

А6 99'

в Авител или Тояга би трябвало да ти го направят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Отиди в Авител там имат специална джаджа която се слага и можеш да си гледаш по всяко време ТВ.

п.с. Казаха ми, че чакат нов модел, защото при стария като се монтира в колата парктроника бачка непрекъснато. Били на една шина с ТВ-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Отиди в Авител там имат специална джаджа която се слага и можеш да си гледаш по всяко време ТВ.

п.с. Казаха ми, че чакат нов модел, защото при стария като се монтира в колата парктроника бачка непрекъснато. Били на една шина с ТВ-то.

Най много да прецакат нещо по системата - съвета ми е да не се занимавате с глупости! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица бях там. Имат нова джаджа която казаха, че работи перфектно и била изпитана. Увериха ме че работи перфектно и не скапва електрониката по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица бях там. Имат нова джаджа която казаха, че работи перфектно и била изпитана. Увериха ме че работи перфектно и не скапва електрониката по колата.

Възможно е, но аз не бих им се доверил, защото после всички вдигат рамене :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
въпроса ми е следния : навигациите на А8-ците поддържат опция TV , за ползването на която трябва да си купиш и монтираш TV-тунер, въпросът ми е относно А8 от 2002година, със монтиран такъв тунер , които работи перфектно. Има оба4е една блокировка или настроика , незнам кое е , при която след потегляне спира телевизията и се 4ува само звукът, питам дали може да се махне въпросното нещо , и да се гледа телевизия докато си караш???? Принципно когато тръгнеш ти изписва на навигацията , 4е се спира TV-то за да не се разсеива шофиора??? Дали може това да се оправи собственоръ4но или да ходя до сервиз да питам???

ако някои знае ще съм благодарен за помощта.

Kolega ima edno kabel4e koeto se prekyswa otzad na navigaciqta i si gotov.

P.S. syzalqvam 4e pi6a na latinica no imam problemi s PS - to

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Кабела е GALA сигнала. Някои слагат ключ за да работят и другите работи (сила на звука, навигация) както трябва. Ако не ти трябват просто режеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...