Jump to content

Ел,стъкла ауди А4


pegere

Recommended Posts

Здравейте,проблема е следния,при отворени четирите стъкла заключвам и задържам ключа  стъклата се затварят с изключение на предно дясно,съвсем случайно видях че то работи обратно,при вдигнати стъкла заключвам и след няколко минути виждам че предно дясно стъкло е свалено,Та при заключване то се отваря,цял ден колата е стояла отворена на паркинга,Ще съм много благодарен на малко помощ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заяжда стъклото и се е върнало автоматично до долу само. Вероятно имаш проблем с водачите на въпросното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем го имах и аз с задно дясно стъкло,пробвах като дадох на контакт и натисках копчетата и задържах,докато натисках нямаше някакъв ефект,но след процедурата всичко си се оправи.При мен се сваляха всички с натискането и задържане за отключване ,но после не се вдигаше върпосното....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

При отключване и задържане всички стъкла слизат,при заключване и задържане всички се вдигат,при мен дясното предно  работи  обратно на другите три,при отключване не слизат и четирите но това не ме притеснява,въпроса  е че като заключа и задържа ключа 3 секунди се отваря предно дясно стъкло до долу

Редактирано от pegere
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,оправих проблема с отварянето на стъклото при заключване,просто изключих буксите на двете предни врати който са горе 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...