Jump to content

Ниско окачване на Аел


sapira

Recommended Posts

И моята е доста висока, но никъде не се е занасяла и стои доста стабилно на пътя. Карам я с 215/55/16 летни и 195/65/15 зимни.

 

bwy1374253854y.jpg

И мойта беше толкова навирена-даже със седемнайските е ужасно грозна работа за мен.Вчера смених пружините с APEX(-40mm)Незнам как ги смятат тея" минус 40мм" но в момента колата е ПОНЕ с 6см по-ниска.

Нямах възможност да послушам Кокича и да сложа амортисьори sash ,но в сравнение с изпусналите стари,новите Каяба с ниските пружини се държат добре откъм возия!

Няма да говоря за "стойката" на колата в момента....  :wub:  :wub:  :wub:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи снимка да видиме и мойта е дават 40мм а е адски ниска има снимка по нагоре

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

От авант на седан и обратното не става

Sent from my Nexus S using Tapatalk 4

Пружините стават, аз съм със спортни пружини от авант куатро, а моята е седан с предно предаване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От авант на седан и обратното не става

Sent from my Nexus S using Tapatalk 4 Beta

защо?

 

Поставял съм пружини и амортесьори от авант на седан,предни и задни-стават,но става с много вдигната  и твърда задница-после поставихме бутилка за метан,затова беше това упражнение.Обратното не е препоръчително за задния мост,става много мека и ниска.Предните нямат разлика ,ако е с еднакви мотори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а тук в БГ не се ли намират такива пружини и да речем да не са за по 500-600 лв :D ,че ми се струват много пари за 4 пружини или бъркам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще кажа само едно... Не питай старило, а патило са казали хората!!!  Рискувай за да спечелиш -  както днес направи ти и резултатът е   :2gunsfiring_v1:  право в  целта!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време беше Благодарности на 

Speed_rr

, който направи това възможно  :bia:  :bia:  :bia:  :bia:  :bia:  :bia:  :bia:  :bia:

Честито, много яко изглежда.

 

Към колегата Speed_rr, ще споделиш ли информацията с мен, тъ като и аз искам да я сваля моята. Колата е Audi 100 S4/C4 2.2t quattro, седан. 

Интересното, е че пружините са ми спортни (според кода на нивото на оборудване), а седи много висока и съответно е нестабилна. Освен пък по време на миграцията и към България, някой да ги е подменил...

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че така е станало  :unsure:  Би трябвало да е сравнително ниска твоята колега. А иначе аз искам да попитам,трябва ли задължително сега като сложих по-ниските пружини да слагам и разпънка? Много тъп въпрос,но не съм наясно дали е нужно  ,след като са само понижаващи пружините :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...