Jump to content

APR Stage 3 за А4 1.8Т quattro B5


Recommended Posts

Нещо ми се развъртяха идеи в главата ... отово - нали знаете "искам още и още..."

 

По тази причина се зачудих дали някой би имал интерес към сегашния ми сетъп -  APR Stage 3 турбо кит + софт с 3 варианта - сток, 95 и 100 октана, APR изпускателна система, FMIC и пътища на Racetec, и всякакви други дреболии внасяни от мен за тази кола от АWЕ, 034 и т.н. Който се е интересувал добре знае качествата на цитираните китове.Цената на всичко това беше над 7000 $, спрях да ги събирам от един момент нататък. В проспийд колата даде 260, съответно 280 к.с. (на двигател), за всекидневка е просто супер :). Всичко е на около 12 хил. км. в перфектно здраве.

 

Пиша в този подфорум, защото все пак хората с интерес към силовия тунинг четат тук. Все още не съм убеден, че искам да продавам всичко това, но ако някой има интерес и добро предложение - можем да обсъдим възможностите :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

APR за 1.8Т имат само 3 и 3+. Ако не се лъжа, специално този кит колегата го е поръчвал поне преди 2-3 години, да ме поправи ако бъркам. Нека не забравяме, че всичко е болт он и китайски части с неизвестен произход няма в този кит.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

APR за 1.8Т имат само 3 и 3+. Ако не се лъжа, специално този кит колегата го е поръчвал поне преди 2-3 години, да ме поправи ако бъркам. Нека не забравяме, че всичко е болт он и китайски части с неизвестен произход няма в този кит.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/266477-***-034-Motorsport-Audi-A4-B5-B6-1-8-20V-Turbo-KITS-200whp-to-550-whp-***

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сегашна гледна точка е много пари, но когато го е купувал сигурно е било нормално. А който не му се занимава да обикаля майстори и да се учи да разбира от разни неща е идеален вариант.

А и никъде не е казано за колко ще го продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

7000$ за 280кс е меко казано неизгодно.сигурен ли си,че е стеидж 3?

Да се опитваш да оценяваш цена на конска сила е... по-меко казано неуместно. Ти смяташ ли, че със тези или подобни пари не съм могъл да си направя колата 500 к.с., че даже и тогава (като си помисля - не са се променили нещата кой знае колко)?

Когато си правех сметките за доработка по колата си избирах само доказали се качествени, и най-вече надеждни продукти. които да мога да инсталирам сам и да са в съответсвие с желанията ми - колата да е приятна за ежедневно каране, да не отварям двигателя за ъпгрейди и т.н. Само ако знаеш през колко метаморфози е преминалата идеята та да се спра на APR...

Това за стейдж 3 според мен са твърде формални неща които всяка фирма продаваща китове ползва за да ги окачествява. Попринцип стеджинга на ъпгрейдите според мен е нещо супер безмислено.

Редактирано от vermeer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сегашна гледна точка е много пари, но когато го е купувал сигурно е било нормално. А който не му се занимава да обикаля майстори и да се учи да разбира от разни неща е идеален вариант.

А и никъде не е казано за колко ще го продава.

 

Както казах и по горе цената за ъпгрейди винаги е условна и зависи от много неща, не мисля че нещата са се променили за 2-3 години. Избора ми беше много търпелив и премерен, а не бих казал, че съм съвсем бос в материята:)

 

За цена настина не съм си представял конкретни цифри, наясно съм, че в България вероятно няма да има много оферти за такъв кит суап, но не бих си и помислял да излизам на печалба :)

 

Само за референция:

Изпускателните колектори на APR все още се продават на 700-800$, цена на изпускателната система: 500-600$ и то без транспорт, ДДС мита и т.н.  Конкретен пример:   http://www.audizine.com/classifieds/showcat.php?cat=20

 

Както казах отворен съм към предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...