Jump to content

Удар в задна броня обезщетение от застраховател Ауди А3 97 г


italianeco

Recommended Posts

Здравейте колеги имам едно питане вчера ме удариха отзад в бронята карам Ауди А3 97 г 1.8 125 коня направихме двустранния протокол отидох да я снимат при неговия застраховател и ми казаха че щели да ми платят за боя и материали реално аз незнам какво да очаквам като сума искам да питам имали си някой груба представа колко пари горе долу биха ми изплатили неговият застраховател е Лев Инс .Благодаря предварително на всички отзовали се .

Поздрави:Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами грубо погледнато около 100 -120 лева.Зависи и това  каква е щетата.
Даже бих казал много по малко, щото те гледат и годината на колата и това че не си техен клиент.

Редактирано от Screamm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за коментарите итова че ми помогнахте с ориентира колко да очаквам и това ме устройва аз имам един майстор който ми е приятел и говорих с него ще ми вземе 60 лв за всичко материали + работа мисля че е добре еми незнам какво да кажа има някой хора който просто не трябва да им се дава кола .

Пак благодаря много за отзивите .

Поздрави: Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря MAXXX а дано си прав мен ме подраниха че така ми снимаха колата като чели ще я качват в мобиле на обява аз му обяснявам че колата е на 2 месеца с чисто нова боя и че няма другаде забележки той ми се клещи а то се вижда че е светулка и така пак ти благодаря .

Поздрави:Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си завеждах щети при Лев Инс, но не по двустранен протокол, а по автокаско. За надрана задна броня ми преведоха 160 лв. Става въпрос пак за А3-ка :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря незнам на мен колко ще е но преведат ли веднага ще кажа колко е чакам казаха ми до 15 дни .

Поздрави :Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата колата ще я оправи/пак малкия дявол/,ама тез застрахователи-само в Армеец са добри за мене---Пак казвам---Дано не се случва на никой!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезщетението се изплаща в рамките на 10 работни дни т.е две седмици и ще получиш смс на посочения от теб номер, за начина на плащане което си  избрал т.е каса, банков превод или полица т.е фактура. Но пак казвам доста се гледа колата като години, как е в другите детайли и това дали си или не техен клиент.Можете да питате и застрахователите тук че има разлика по автокаско и протокол за ПТП . Изчакай и ще видиш за какво става дума а пък ти си оправи колата и преди ако имаш възможност.

Бронята е направена от материя при удара да се сгъва ида се връща т.е да  се движи и ако тя не е сцепена или унищожена се китосва и се боядисва.Ако е сцепена се лепи  или си купуваш друга-нова или втора ръка и се боядисва.

Редактирано от Screamm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата имах същият проблем и от Армеец ми дадоха 100лв, а бронята беше сцепена!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...