Jump to content

Скъсах жилото на предния капак Ауди 80/Б4


TempesT96

Recommended Posts

Ауто-плюс-18лв.

В сайта няма да го намериш,попитай ги по телефона.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като свалиш предната броня и можеш да бръкнеш отдолу и да натиснеш ключалките,но сам няма да можеш,търси някои да ти помага.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това го казвам от личен опит,едвали да му е толкова дълга ръката за да може да стигне ключалките без да свали бронята,но незнам може би да става и така както ти казваш :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

svalqsh reshetkata i darpash ziloto,ne ti e nuzen pomoshtnik,izvinqvam se za pisateneto no pishs ot gsm.

Писането на кирилица е задължително!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и с някаква дълга желязна пръчка да се бръкне отдолу и да се бутнат заключващите "телчета" за да се освободят ключалките,обаче трябва или да се легне под колата,или най-лесно на канал или подемник.Трябва и друг човек,за да дърпа капака нагоре,докато ключалките са свободни и така се освобождават двете ключалки една по една.Не свалях нищо,защото нямам кора под двигателя,не знам дали ще пречи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и един друг вариянт от мен. Ако жилото се е скъсало вътре в купето а нататъче е здраво може да пробваш като манеш левия мигач. Жилото минава точно над фара. Решетката няма нужда да е сваляш.  А иначе на канал също става, от отдоло с по-дълга отверка откачаш задържащите лостчета и ако пружинките на капака са по-натегнати дори и сам щесе справиш. Успех. :biggthumpup:

Редактирано от Audi 80 1.6 :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Да не пускам нова тема ще ползвам тази за един въпрос към колегите които са купували ново жило. Тази пластинка на снимките се счупи при мен - намира се в купето и държи бронята на жилото. Има ли я в комплекта с жилото?

 

 

http://prikachi.com/images.php?images/59/7955059O.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/57/7955057l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип я има. Жилото си е цял комплект със стойката с дръжката в купето и тн... ооообаче, аз лично като сложих новото жило и на втория рпобен опит точно тази пластина се счупи на новото, та слагах пластината от старото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...