Jump to content

Самодиагностика на климатроник на А6С5


TDI_Fan

Recommended Posts

Ровя за темата как се работеше със каналите за самодиагностика на А6С5 но намирам само тези за еднозоновия до 97-ма. Значи натиска "рециркулация"+"стрелка нагоре" и влизам в режим диагностика. С "+" и "-" стрелките ходя нагоре-надолу по каналите, но не знам как да изкарам информацията от тях?

 

Спомням че имаше начин температурата на двете зони да се уеднакви, но също не си спомням как? Голяма тъпня тая "двузоновост" - единственото нещо е че гласиш температурата два пъти  :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма списък с каналите за диагностика през климатроника на А6С5?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм изчел във форума за тази диагностика през климатроника за С5, но досега не съм намерил някой да я е уцелил или поне донякъде да се е преближил. Имаше даже на едно място линкове към немски сайтове, но и там информацията беше за други климатроници с по-малко канали!

Така че продължавам да търся и аз......  :dogeyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече напипах това което ми трябваше. Канала за температурата от датчика за антифриза е номер 34 а не 51. 35 и 36 са други две близки температури но с няколко градуса по-малко. Когато е температура излиза символ за градуси в целзий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече напипах това което ми трябваше. Канала за температурата от датчика за антифриза е номер 34 а не 51. 35 и 36 са други две близки температури но с няколко градуса по-малко. Когато е температура излиза символ за градуси в целзий.

Мисля че 35 и 36 са температура на маслото .....!

Тук има кодовете на руски и немски :)

Не са за C5 колега тези гледал съм ги, при мен скороста не е на 17-ти канал а на 26-ти мисля или около него, а както казва колегата TDI_Fan

34 е темп. на антифриза а според тези е брояч на грешките на потенциометъра на клапата!

 

Така че продължавам да търся...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 35 и 36 са температура на маслото .....!

То обикновенно е повече от антифриза а тия не са. На всичкото и отгоре на 34 температурата е под тая която ми излиза на ВАГ-Ком-а - абе шантава работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

58 канал е за температурата на антифриза. Чепкали сме го това преди време, пробвай да потърсиш темата.

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...