Jump to content

Бартер,спортно окачване за обикновенно


Чарли

Recommended Posts

Здравейте,имам въпросното окачване от 1 година post-78535-0-38120300-1381402297_thumb.j Това е примерно изображение,но на реално погледнато са си същите,нямат ражда по тях.Купувани са чисто нови за около 550 лева мисля бяха.Търся да ги сменя,защото ми е ниска и ми прави проблеми,на точно 2 пръста е от калника до гумата.Търся си подобаващо окачване,може да се навия и само на амортисиорите,без пружини,старите си ми стоят,но ще изчакам да видя какво може да предложите,поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея си нямам от коли.. някой може ли да ми обясни по технически плюсовете и минусите на спортното окачване и регулирането на височината ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>Минуси на спортното окачване:Понякога е прекалено ниско и закача колата на места,но ако знаеш как да караш кола с подобно окачване,няма да имаш проблеми.Другото което е,че е твърда возията,но пак ако ти допада няма да има проблеми с това.Другият минус на това окачване е,че не е реголируемо...
>Плюсовете са:Колата е много стабилна в завоите и има добра визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чарли

Чудя се още колко пъти ще напишеш регУлируемо (регУлирам, а не реголирам) с О и обикновеНо (обикновен, а не обикновенен!) с двойно Н в иначе доста грамотните ти постове!?

@venksta:

Спортното окачване е по-ниско, твърдо и като цяло некомфортно. За сметка на това подобрява аеродинамиката и най-вече държи автомобила стабилен в завои и при висока скорост! Реакцията в завой се подобрява, чувството за стабилност се повишава.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...