Jump to content

Корите на задните врати А4


Kabraksis

Recommended Posts

Здравейте колеги, как се свалят корите на задните врати. И има ли някаква опасност?
Идеата е да затъмня прозорицте. Другото, което е прозореца лесно ли се сваля?

Б5-ца

Редактирано от Kabraksis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега корите се свалят мн лесно зависи дали си с дръжки или ел стъкла от там и доди моя проблем защото съм с дръжки и ми се видя доста опасно да не прецакам нещо като свалям прозорците и се отказах ще я дам на някой да ми ги затъмни може някой колега който го е правел да пиши подробно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С дръжки съм. За корите ясно, но като цяло се замислих прозореца дали ще е лесно да се свали и да се върне на мястото му без поражения...

Редактирано от Kabraksis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тази тема. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=66178

Задните са същата работа, но свалянето но прозорците не е толкова лесно всъщност. Е зависи какъв ентусиаст си и колко си сръчен. Другото е въпрос на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нищо недей сваля.Закарай си колата на хора,които се занимават с фолиране на стъкла избери си фолио на разумна цена и ще ти направят колата перфектно.Майсторите ги правят перфектно без да свалят нищо.Аз съм от Габрово и моето Ауди за двете задни стъкла на вратите и задния джам правят го цял без снадки със фолио с добро качество-70% затъменост,което е най-често ползвания вариянт на затъменост ми взеха-130 лв.Тази цена е с фолиото и труда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега 130лв на фона на 10лв са направо космическа сума. Корите се свалят точно за 10мин двете. Не ти трябва да сваляш стъклото направо налепяй на място, но преди да свалиш кората свали си стъклото 2-3 пръста надолу за да работиш по-лесно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, всичко ми излезе 18 лева. Първата ролка я хвърлих понеже пипах нервно. А за задното сложих най-обикновенна щора. Ще кача снимка като седна на компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само страничните, централното задно е направено преди да взема колата и не съм го свалял. Иначе е със щора както казах. :)

1373774_708627219165875_123912963_n.jpg?1378534_709753395719924_1965031183_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110/60, но монтажа беше просто без никакъв избор. Точно до седалките поради причината, че колоните ми пречат и коланите. А да, и корите на гредите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...