Jump to content

Пералня и Сушилня,или комбинирано


Recommended Posts

Да де, аз затова питах в самото начало, какъв ти е бюджета. Щото, както и в предишния ми пост ти препоръчах Bosch, но те са по-скъпи. Мисля, че имаше и по евтини, трябва да провериш. За мен това са доста сериозни машини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях изправен пред тази дилема

2в1

- спестяваш място и време

- недоволните хора в повечето случаи не знаят как да работят с уреда-има значение колко пране слагаш и колко можеш да сушиш( аз имам самсунг може да пере до 9 кг, но може да суши до 6 кг пране)

- парите накрая са като за два уреда но копуваш един

- сушилните са два вида и това трябва да обмислиш.

- обърни внимание и на енергиините класове

- гарнцията

- ако пускаш по три-четири перални дневно по добре ще е да имаш два отделни уреда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза, че не са ме излъгали, когато са ми казали, че в комбиниран уред прането се суши на два пъти.

Тогава за какво спестяване на време, енергиини класове и прочие говорим? Само неудобства, преразход на енергия и ниска надеждност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ами след размисъл,и и мерене с ролетка не ми достигнаха 2 см да се класирам за отделни уреди и си взех комбиниран аристон хотпойнт,да се надаме ,че ще си изкара гаранцията ПОНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с какво комбинирания уред е по-тесен от отделните един върху друг? Ако първия е бил за вграждане и другите биха могли да бъдат.

Просто ми стана интересно. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 см ще се издялкат от двете страни на стената за половин ден. Комбиниран уред е голям компромис. Трябва да призная, че в немско, където на повечето места пералните са в мазетата, а не в апартаментите, хората масово предпочитат само пералня и да си ги простират на сгъваем простор (в мазето- даже ти изрових една антична снимка :lupe: - https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1441237_10151762812683616_2118880331_n.jpg) пред опцията за комбиниран уред.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и комбинираният варият е добре, ако няма да пускаш по четири перални дневно.  то в това мазе е задължително да са самостоятелни уреди.

късмет :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...